ABZ Knihy

6× slevový kód ABZ Knihy pro říjen 2023​

100%
ABZ Knihy je internetové knihkupectví, které nabízí papírové knihy, audioknihy i elektronické knihy. Vybírat můžete z populární i naučné literatury, Kromě knih prodává obchod také stolní společenské hry. Při nákupu nad 1 000 Kč můžete využít dopravy zdarma. Slevy ABZ Knihy a dárky můžete získat pokud se připojíte do věrnostního klubu. Knihkupectví vydává také slevové kódy ABZ Knihy. SlevovéKódy.cz Vám nabízí slevový kupón ABZ Knihy.

Nejlepší slevové kódy ABZ Knihy 2023

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě ABZ Knihy

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu ABZ Knihy.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

Doprava zdarma z obchodu ABZ Knihy

Ke všem objednávkám nad 1 200 Kč Vám internetový obchod ABZ Knihy dá dopravu zdarma. Doprava zdarma, k Vašemu nákupu v e-shopu, platí po celé České republice. Pokud máte o nabídku zájem, stačí splnit limit nákupu. Nákup bez poštovného není podmíněn zadáním slevového kódu ABZ Knihy.
15
2
Chci slevu
2,5 %
cashback

CASHBACK 2,5 % s Tipli | ABZ Knihy

Při nakupování na ABZ Knihy můžete získat cashback 2,5 % z Vašeho nákupu, když si v e-shopu nakoupíte přes Tipli. Jednoduše si založte účet na Tipli a skrze tento účet poté přejděte do eshopu ABZ Knihy, kde si nakoupíte. Z částky, kterou zaplatíte na ABZ Knihy poté dostanete cashback 2,5 %. Registrovat se může každý, a to bez slevového kuponu […]
25
3
Chci slevu
2,5 %
cashback

S PlnáPeněženka CASHBACK 2,5 % ► ABZ Knihy

Zaregistrujte se na portálu PlnáPeněženka a využívejte účet k přechodu na ABZ Knihy a k získání cashbacku 2,5 % z hodnoty učiněného nákupu. Každý zákazník, který si na ABZ Knihy nakoupí přes PlnáPeněženka, získá z částky, kterou zaplatí na ABZ Knihy, cashback 2,5 %. V košíku při placení na ABZ Knihy nemusíte zadávat slevový kód ABZ Knihy, abyste získali zmíněný cashback.
12
4
Chci slevu
2,5 %
cashback

Vratné peníze cashback 2,5 % » ABZ Knihy

Založit si účet na portálu Vratné peníze je velmi jednoduché a pro každého. Každý zákazník, který si na eshopu ABZ Knihy nakoupí přes Vratné peníze, získá cashback 2,5 %. Cashback 2,5 % je pro každého, kdo splní podmínky, pro získání cashbacku. Cashback získáte vždy jen tak, že si na ABZ Knihy nakoupíte přes Vratné peníze. Abyste byli […]
10
5
Chci slevu
2,5 %
cashback

ABZ Knihy: cashback 2,5 % od Refunda

Nakupte si na ABZ Knihy a získejte cashback 2,5 %. Cashback získáte tak, že si založíte osobní konto nebo se přihlásíte na účet na Refundo a skrze Refundo si nakoupíte v eshopu ABZ Knihy. Refundo si můžete nainstalovat do prohlížeče, abyste nepřišli o žádné akce a slevy ABZ Knihy a dalších v e-shopech, ve kterých rádi nakupujete.
30
2
Chci slevu
dárky
zdarma

Dárky ZDARMA ve věrnostním programu eshopu ABZ Knihy

Zaregistrujte se do věrnostního programu internetového obchodu ABZ Knihy a sbírejte body za všechny Vaše nákupy. Tyto body můžete poté vyměnit za dárky, které Vám e-shop dá zcela zdarma. Užijte si dárky zdarma od ABZ Knihy a nakupujte pravidelně v obchodě. Ke vstupu do Klubu nepotřebujete žádný zvláštní slevový kupon ABZ Knihy.
0
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web ABZ Knihy ​

Jak ušetřit ABZ Knihy říjen 2023

ABZ Knihy přináší rozsáhlou databázi nejrůznějších knih, které si můžete buď objednat, prolistovat a přivonět ke stránkám anebo stáhnout a uložit do vašeho chytrého zařízení a vzít si s sebou na jakoukoliv cestu. Dobrá kniha, ať už ve své klasické nebo elektronické podobě, je vždy dobrým společníkem, nejen na cesty.

Věrnostní program s různými slevami ABZ Knihy

A pokud si kupujete knihy rádi, často a pravidelně, pak jistě využijete výhod a slev ABZ knihy, které můžete čerpat skrze registraci do systému. Ačkoliv se registrovat se můžete přímo u první objednávky, není to podmínka nákupu.

Jak takový systém funguje se dočtete zde. Podstatou je sbírání tzv. bodíků na váš virtuální účet.  Body se přičítají po každém nákupu a taky si je můžete pravidelně kontrolovat na vašem účtu.

A co pak s takovými body? Je tu pro vás možnost platby ABZ knihy bodíkama a nakupovat si tak z bonusového katalogu nějaké dárečky (hrnek, chladící polštářek nebo třeba power banka či spacák). Poplatek je pouze symbolický – 1 Kč.

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz jistě vyřeší vaše problémy s tím, jak druhého obdarovat. Poukazy jsou v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč a 2000 Kč.

Pokud na poukaz nespěcháte, zakoupíte ho stejně tak, jako knihu nebo cokoliv jiného z eshopu. Pak Vám přijde tištěná forma se slevovým kódem ABZ knihy, který se zadává do další objednávky.

Pokud už dárek spěchá a vy to potřebujete zařídit co nejdříve, zaplaťte online a poukázku i se slevovým kupónem ABZ knihy si stáhněte, případně vytiskněte sami. Dárek tak máte vyřešený doslova za pár minut!

Kolik zaplatím za poštu a kdo mi balík doručí?

možností dopravy ABZ Knihy můžete využit Českou poštu nebo kurýrní společnost GLS. Cena za dopravu se odvíjí od hodnoty samotné objednávky.

Doprava nad 1000 Kč je z ABC Knihy zdarma.

  • Nad 500 Kč stojí dopravné u České pošty buď 34 Kč (převod nebo online platba), 59 Kč s dobírkou.
  • Nad 500 Kč stojí dopravné u balíku na poštu 29 Kč nebo 54 s dobírkou.
  • Nad 500 Kč u České pošty 24 Kč nebo 49 Kč s dobírkou.
  • Nad 500 Kč u GLS je to 49 Kč nebo 74 Kč s dobírkou.

Při nákupu nad 200 Kč jsou částky o pár korun zvýšené a stejně tak u částek do 199 Kč.  Nemusíte se ale bát, kompletní přehled o cenových službách naleznete na stránce eshopu a stačí sjet myší úplně dolu a kliknout na Ceník poštovného. Nebo přímo při realizace objednávky uvidíte, kolik a za co platíte. Na možnosti dopravy zdarma ABZ Knihy budete vždy upozornění.

Sytém eshopu vás také upozorní na aktuální slevy ABZ Knihy.

Kamenná prodejna

Ano, i ABZ Knihy má několik prodejen a několik výdejen. Prodejny naleznete v Ostravě a v Brně. Ostrava je na ulici Žoluděvova 5, kde je otevřeno od pondělí do pátku mezi 8:30 – 17:00. Prodejnu v Brně naleznete na ulici Hrnčířská 6. Tady je otevřeno pondělí a pátek 10:00 – 17:00, úterý: 08:00 – 16:00, středa: 10:00 – 19:00, čtvrtek: 09:00 – 16:00.
Na těchto prodejnách ABZ Knihy je možné platit kartou.

Výdejny se nachází dvě v Praze, Plzni, Olomouci, Pardubicích, Českých Budějovicích.

Kam se obrátit s dotazem?

Kromě emailu na knihy@abz.cz můžete o každý všední den volat od 8:30 do 17:00 na zákaznickou linku (+420 595 782 815).

Další informace zjistíte i prostřednictvím kontaktního formuláře přímo na stránkách e-shopu nebo na Facebookových stránkách prostřednictvím chatu. Určitě neváhejte se obrátit s jakýmkoliv dotazem nebo prosbou. Na požádání vám určitě poradí, jak ušetřit na ABZ Knihy nebo kde obdržet slevový kupón ABZ Knihy.

Facebookové stránky

Pro další informace se vyplatí sledovat i Facebookové stránky, kde si přečtete horké novinky, možnosti aktuálních slevových kódů ABZ Knihy nebo třeba autogramiády.