ABZ Knihy → nejlepší slevy pro srpen 2019 ​ | SlevovéKódy.cz

ABZ Knihy

Nejlepší slevové kódy ABZ Knihy srpen 2019

100%
ABZ Knihy je internetové knihkupectví, které nabízí papírové knihy, audioknihy i elektronické knihy. Vybírat můžete z populární i naučné literatury, Kromě knih prodává obchod také stolní společenské hry. Při nákupu nad 1 000 Kč můžete využít dopravy zdarma. Slevy ABZ Knihy a dárky můžete získat pokud se připojíte do věrnostního klubu. Knihkupectví vydává také slevové kódy ABZ Knihy. SlevovéKódy.cz Vám nabízí slevový kupón ABZ Knihy.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web ABZ Knihy ​

Jak ušetřit ABZ Knihy 2019

ABZ Knihy přináší rozsáhlou databázi nejrůznějších knih, které si můžete buď objednat, prolistovat a přivonět ke stránkám anebo stáhnout a uložit do vašeho chytrého zařízení a vzít si s sebou na jakoukoliv cestu. Dobrá kniha, ať už ve své klasické nebo elektronické podobě, je vždy dobrým společníkem, nejen na cesty.

Věrnostní program s různými slevami ABZ Knihy

A pokud si kupujete knihy rádi, často a pravidelně, pak jistě využijete výhod a slev ABZ knihy, které můžete čerpat skrze registraci do systému. Ačkoliv se registrovat se můžete přímo u první objednávky, není to podmínka nákupu.

Jak takový systém funguje se dočtete zde. Podstatou je sbírání tzv. bodíků na váš virtuální účet.  Body se přičítají po každém nákupu a taky si je můžete pravidelně kontrolovat na vašem účtu.

A co pak s takovými body? Je tu pro vás možnost platby ABZ knihy bodíkama a nakupovat si tak z bonusového katalogu nějaké dárečky (hrnek, chladící polštářek nebo třeba power banka či spacák). Poplatek je pouze symbolický – 1 Kč.

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz jistě vyřeší vaše problémy s tím, jak druhého obdarovat. Poukazy jsou v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč a 2000 Kč.

Pokud na poukaz nespěcháte, zakoupíte ho stejně tak, jako knihu nebo cokoliv jiného z eshopu. Pak Vám přijde tištěná forma se slevovým kódem ABZ knihy, který se zadává do další objednávky.

Pokud už dárek spěchá a vy to potřebujete zařídit co nejdříve, zaplaťte online a poukázku i se slevovým kupónem ABZ knihy si stáhněte, případně vytiskněte sami. Dárek tak máte vyřešený doslova za pár minut!

Kolik zaplatím za poštu a kdo mi balík doručí?

možností dopravy ABZ Knihy můžete využit Českou poštu nebo kurýrní společnost GLS. Cena za dopravu se odvíjí od hodnoty samotné objednávky.

Doprava nad 1000 Kč je z ABC Knihy zdarma.

  • Nad 500 Kč stojí dopravné u České pošty buď 34 Kč (převod nebo online platba), 59 Kč s dobírkou.
  • Nad 500 Kč stojí dopravné u balíku na poštu 29 Kč nebo 54 s dobírkou.
  • Nad 500 Kč u České pošty 24 Kč nebo 49 Kč s dobírkou.
  • Nad 500 Kč u GLS je to 49 Kč nebo 74 Kč s dobírkou.

Při nákupu nad 200 Kč jsou částky o pár korun zvýšené a stejně tak u částek do 199 Kč.  Nemusíte se ale bát, kompletní přehled o cenových službách naleznete na stránce eshopu a stačí sjet myší úplně dolu a kliknout na Ceník poštovného. Nebo přímo při realizace objednávky uvidíte, kolik a za co platíte. Na možnosti dopravy zdarma ABZ Knihy budete vždy upozornění.

Sytém eshopu vás také upozorní na aktuální slevy ABZ Knihy.

Kamenná prodejna

Ano, i ABZ Knihy má několik prodejen a několik výdejen. Prodejny naleznete v Ostravě a v Brně. Ostrava je na ulici Žoluděvova 5, kde je otevřeno od pondělí do pátku mezi 8:30 – 17:00. Prodejnu v Brně naleznete na ulici Hrnčířská 6. Tady je otevřeno pondělí a pátek 10:00 – 17:00, úterý: 08:00 – 16:00, středa: 10:00 – 19:00, čtvrtek: 09:00 – 16:00.
Na těchto prodejnách ABZ Knihy je možné platit kartou.

Výdejny se nachází dvě v Praze, Plzni, Olomouci, Pardubicích, Českých Budějovicích.

Kam se obrátit s dotazem?

Kromě emailu na knihy@abz.cz můžete o každý všední den volat od 8:30 do 17:00 na zákaznickou linku (+420 595 782 815).

Další informace zjistíte i prostřednictvím kontaktního formuláře přímo na stránkách e-shopu nebo na Facebookových stránkách prostřednictvím chatu. Určitě neváhejte se obrátit s jakýmkoliv dotazem nebo prosbou. Na požádání vám určitě poradí, jak ušetřit na ABZ Knihy nebo kde obdržet slevový kupón ABZ Knihy.

Facebookové stránky

Pro další informace se vyplatí sledovat i Facebookové stránky, kde si přečtete horké novinky, možnosti aktuálních slevových kódů ABZ Knihy nebo třeba autogramiády.