Zoot Black Friday 2019

Slevy ZOOT Black Friday jsou další z mnoha zajímavých akcí, kdy můžete nakoupit oblečení a doplňky za obzvlášť zajímavé ceny a obohatit Váš šatník.

V loňském roce bylo možno nakoupit v rámci ZOOT Black Friday slev zboží se slevou až neuvěřitelných 70 %, kdy slevy ZOOT Black Friday trvaly i několik dní. Takže jste nemuseli nakupovat pouze o Black Friday a mohli jste slevy ZOOT Black Friday využít i v jiné dny. Letošní ZOOT Black Friday slevy se očekávají stejně jako v loňských letech, minimálně několik dní, kdy budete moci nakupovat nejen oblečení za opravdu zajímavé ceny, ale pořídit můžete také boty nebo módní doplňky.

Slevy v rámci ZOOT Black Friday se týkají nejrůznějších značek, od méně známých až po prémiové značky, které obchod nabízí. Pokud se Vám podaří objevit trendy kousek za parádní cenu, tak určitě neotálejte s nákupem, zejména pokud se jedná o prémiové značky, protože toto zboží bývá rychle vyprodáno.  Mimo to, doporučujeme porovnat ceny zejména u prémiových značek i s jinými obchody, abyste se ujistili, že daná cena je opravdu výhodná.

Více najdete na ZOOT ⭬

Nejlepší slevy ze ZOOT Black Friday 2020

Tradiční slevy ZOOT Black Friday, které Vám pomohou šetřit Vaši peněženku a Vy tak můžete nakoupit oblečení i za méně než polovinu původní hodnoty.

My Vám poradíme, jak kromě klasických slev v rámci ZOOT Black Friday ušetřit mnohem více.

Přihlášení newsletteru

Pokud se registrujete k odběru novinek, tak se Váš nákup stane rychlejší a pohodlnější a navíc budete vědět jako první o novinkách a slevách ZOOT Black Friday, takže se nemůže stát, že se žádaný kousek vyprodá, aniž byste se o něm dozvěděli. Zejména u prémiových značek bývá zboží za zajímavou cenu rychle vyprodané.

Doprava zdarma od ZOOT

Vámi vybrané zboží si můžete nechat zdarma zaslat do výdejny radosti ZOOT, kde si zboží můžete v klidu vyzkoušet a odnést si domů pouze ty kousky, které Vám padnou a tak se slevy ZOOT Black Friday určitě vyplatí. Pokud se žádná výdejna ZOOT nenachází ve Vašem okolí, tak si můžete nechat zboží zaslat a při nákupu nad 1499 Kč získáváte od ZOOT dopravu zdarma. Navíc se nemusíte bát, že Vás slevy ZOOT Black Friday naprosto pohltí a Vám nakonec zbude doma mnoho oblečení, které nevyužijete, protože ZOOT nabízí možnost vrácení ve lhůtě až 90 dní a tak máte možnost si svůj nákup v klidu promyslet. Zboží musí byt samozřejmě nepoužité včetně všech visaček.

Věrnostní program ZOOT

Na výdejně radosti při placení získáte kartičku, kdy za každých utracených 900 Kč získáte razítko a za tři razítka obdržíte slevový kód ZOOT na 300 Kč, který můžete uplatnit již při nákupu nad 1000 Kč. Tento kód se však nelze využít již na zlevněné zboží, takže jej zpravidla při ZOOT Black Friday slevách využít nemůžete, ale na druhou stranu nákupem při ZOOT Black Friday můžete získat razítka, které pak směníte za slevový kód ZOOT pro Váš příští nákup.

Kolekce ZOOT

Za zmínku také stojí oblečení, obuv a doplňky přímo z kolekce ZOOT, kde lze nakoupit zajímavé trendy zboží za zajímavé ceny. V rámci ZOOT Black Friday lze očekávat velmi zajímavé nabídky.

Nezapomeňte také využít Vaše vouchery, jestliže nějaké vlastníte a vyčerpejte tak Váš dárek v rámci ZOOT Black Friday slev na maximum. Kdy nyní za jeho hodnotu si uděláte mnohem více radosti.

Více najdete na ZOOT ⭬