Tescoma Black Friday 2019

Zlevněné zboží a další akce nabízí Tescoma v rámci Black Friday spolu s jinými obchody každý rok čtvrtý pátek v měsíci listopadu.

Tescoma je česká značka, která prodává pomůcky do domácnosti již od roku 1992. V rámci Tescoma Black Friday je však získáte se slevou až 75 %. Během Tescoma Black Friday se můžete těšit na zlevněné kuchyňské potřeby, které Vám značně usnadní práci v kuchyni ať už se jedná o pečení, či vaření. Jestliže nakoupíte v Tescoma e-shopu alespoň za 999 Kč, získáváte navíc nárok na dopravu zdarma.

Co se nabízeného akčního zboží týče, nejedná se o žádné zboží druhé jakosti. Na Black Friday Tescoma nabízí zlevněné produkty především z minulé sezony, aby bylo možné uvolnit regály pro novou kolekci.

Pozor dávejte na to, jestli není výše slevy vypočítána z ceny uvedení výrobku do prodeje. Pro jistotu si můžete slevy z Tescomy ověřit v některém on-line srovnávači cen, například na Heureka.cz.

Více najdete na Tescoma ⭬

Nejlepší slevy z Tescoma Black Friday 2020

Listopadová akce Black Friday Tescoma  se tradičně koná alespoň celý poslední listopadový víkend. Některé výrobky můžete zakoupit s více, některé s méně výhodnými slevami.

V rámci Tescoma Black Friday si tedy můžete pořídit nové pomůcky k vaření i pečení a další vychytávky do domácnosti. My jsme pro Vás už nyní našli v Tescomě 5 slev, které Vám jiné obchody nenabídnou:

 • Láhev na smoothie myDRINK 400 ml za 59 Kč
  Jestliže jste fanouškem smoothie nápojů, oceníte tuto speciální láhev od Tescomy. Láhev chrání nápoj před hmyzem a nečistotami, má silikonový uzávěr pro bezpečné uzavření slámky.
  V rámci Tescoma Black Friday ji tedy seženete za 59 Kč, zatímco ostatní firmy nenabízí podobné láhve levněji než za 100 Kč.
  Další informace
 • Termobrašna s gelovým chladičem COOLBAG, 2 dózy za 299 Kč
  Termobrašna od Tescomy Vám usnadní uchovávní chlazených pokrmů v létě a zároveň Vám díky silikonovému těsnění nebude protékat. Chlazení je možné díky gelovému chladiči, který je chráněn proti orosení. Termobrašnu můžete použít i pro uchování teplých pokrmů.
  U konkurenčních firem zakoupíte podobnou tašku od 399 Kč výše.
  Další informace
 • Multifunkční teploměr DELÍCIA za 29 Kč
  Teploměr umí změřit teploty 2 – 30 °C. Zároveň je ale víceúčelovou pomůckou pro Vaši kuchyni. Můžete s jeho pomocí změřit i tloušťku těsta, použít jej jako stěrku, či vykrajovací nůž na těsto. Mimojiné obsahuje i tabulku pro převod nejběžněji používáných jednotek v kuchyni.
  Tecoma Vám jej nyní nabízí za cenu 29 Kč. V jiných e-shopech je k dostání za 73 Kč.
  Další informace
 • Power gril PARTY TIME za 1 999 Kč
  Unikátnost tohoto grilu spočívá v možnosti grilovat už 5 min po zapnutí, grilovací rošt disponuje odjímatelným středem, který umožňuje doplňovat uhlí i průbehu grilování. Navíc je gril díky svému tvaru skladný a skvěle manipulovatelný, součástí balení jsou kleště.
  Oproti Tescomě seženete grily s podobnými parametry u konkurence alespoň o 500 Kč dráž.
  Další informace
 • Nálevka FUSION ø 14 cm za 49 Kč
  Vhodný pomocník pro snadnější přelévání kapalin. Silikonovou nálevku Tescoma můžete použít na horké i studené tekutiny, navíc ji můžete skládat a rozkládat. Volit můžete z mnoha barev.
  Na Heuréce jsme navíc zjistili, že stejné (ba i menší) nálevky nabízí ostatní obchody minimálně za 79 Kč.
  Další informace
Více najdete na Tescoma ⭬