T. S. Bohemia Black Friday 2019

T. S. Bohemia patří mezi významné obchody v oblasti prodeje výpočetní techniky na českém trhu. Mimo klasické slevy T. S. Bohemia vám přináší tradiční listopadovou akci Black Friday T. S. Bohemia, prostřednictvím které získáte zajímavé slevy.

V inzerátech obvykle slibuje T. S. Bohemia Black Friday slevy až 85 % včetně možnosti splátek s 0 % navýšením na notebooky, výpočetní techniku, ledničky, pračky, televize a dalších domácích spotřebiče. Nabídku zlevněných produktů v rámci Black Friday T. S. Bohemia průběžně obměňuje.

Nutno podotknout, že u obdobných akcí je zcela běžné, že ne všechny nabízené slevy znamenají výhodnou koupi. Nejvyšší slevy jsou na T. S. Bohemia Black Friday poskytovány na pouzdra a kryty mobilních telefonů a notebooků, u kterých je daná cena diskutabilní před slevou.

U elektroniky bývá výše slevy uváděna z doporučení maloobchodní ceny při uvedení výrobku do samotného prodeje. Domácí spotřebiče, notebooky a další spotřební elektronika však stárne stejně rychle jako produkty určené k okamžité spotřebě, tudíž se po pár měsících prodává se zdánlivě výhodnou slevou.

Před objednáním zboží z akce T. S. Bohemia Black Friday doporučujeme porovnat cenu zboží ve srovnávači Heuréka, příp. použít slevový kupón T. S. Bohemia.

Více najdete na T.S.Bohemia ⭬

Nejlepší slevy z T. S. Bohemia Black Friday 2020

T. S. Bohemia Black Friday probíhá do 25. listopadu 2018. Slevy T. S. Bohemia se vztahují na veškerý nabízený sortiment, a to od kompletního sortimentu elektra, přes sportovní zboží a zahradní techniku, až po dětské hračky. Upozorňujeme, že slevy jsou často vypočítávány z původních cen.

V T. S. Bohemia Black Friday získáte nejen slevu ve výši až 85 % na vybrané produkty, ale také dopravné zdarma, pokud nakoupíte zboží za více než 500 Kč. Navíc obchod nabízí rozbalené zboží v původním obalu s plnou zárukou za výhodnou cenu.

Mnoho tak domácích spotřebičů či jiných produktů do domácnosti nakoupíte výhodněji prostřednictvím T. S. Bohemia Black Friday. T. S. Bohemia je autorizovaným prodejcem, který se stál vítězem v kategorii Shop roku cena kvality 2017 – výpočetní technika.

 • UHD televize 55″ Samsung UE55NU7172 2018 za 13 990 Kč
  4K SMART Televize SAMSUNG UE55NU7172 LED SMART UHD TV, 55″(138 cm), PQI 1300, DVB-T2/C/S2, Wi-Fi, HbbTV, USB, HDMI,CI+ (1.3), Integrované IPTV, HBO GO, Voyo, Netflix, Párování s mobilním zařízením (Mobile to TV, zrcadlení, DLNA), přehrávání 360° videa.
  Nejnižší cena na Heuréce je 18 191 Kč.
  Více informací
 • Ochlazovač vzduchu AEG LK 5689 za 2 690 Kč
  AEG LK 5689 Ochlazovač/čistič vzduchu s dálkovým ovládáním, 3 rychlosti, časovač na 8 hodin, oscilace v úhlu 120°. Jedná se o rozbalené zboží v původním obalu, bez poškození a s plnou zárukou.
  Nejnižší cena na Heuréce je 3 340 Kč.
  Více informací
 • Set-top-box TESLA TE-310, DVB-T2 přijímač, H.265 (HEVC) za 599 Kč
  U konkurence nakoupíte za 689 Kč. Multimediální T2 HEVC – H265 Set-top-box pro příjem digitálního pozemního vysílání s funkcí nahrávání – PVR, DVB-T, T2, T2 HEVC. Jedná se orozbalené zboží v původním obalu, bez poškození a s plnou zárukou.
  Více informací
 • Fitness náramek EVOLVEO FitBand B3 za 999 Kč
  Moderní fitness náramek s barevným dotykovým IPS displejem a bohatou nabídkou funkcí. Monitor hodnot krevního tlaku a tepové frekvence.Jedná se o rozbalené zboží v původním obalu, bez poškození a s plnou zárukou.
  Nejnižší cena na Heuréce je 1 226 Kč.
  Více informací
 • Notebook Lenovo V330-15IKB (81AX00DUCK) za 17 399 Kč
  Lenovo V330-15IKB – univerzální notebook s kvalitní konstrukcí pro použití ve firmách, kancelářích i domácnostech. Jedná se o rozbalené zboží v původním obalu, bez poškození a s plnou zárukou.
  Nejnižší cena na Heuréce je 17 501 Kč.
  Více informací
Více najdete na T.S.Bohemia ⭬