Sizeer Black Friday 2019

Slevy Sizeer Black Friday jsou další z mnoha zajímavých akcí, kdy můžete nakoupit oblečení a doplňky za obzvlášť zajímavé ceny a obohatit Váš šatník.

V loňských letech bylo možno nakoupit v rámci Sizeer Black Friday slev zboží se slevou 20 %, kdy tyto slevy Sizeer Black Friday trvaly několik dní. Pro členy Sizeerclubu byly slevy Sizeer Black Friday dokonce 30 % a tak se stát členem Sizeerclubu určitě vyplatí. Letošní Sizeer Black Friday akce se očekávají stejně jako v loňských letech, minimálně několik dní, kdy budete moci nakupovat nejen boty za opravdu zajímavé ceny, ale pořídit můžete také oblečení nebo módní doplňky.

Slevy v rámci Sizeer Black Friday se týkají nejrůznějších značek, od méně známých až po prémiové značky, které obchod nabízí. Pokud se Vám podaří objevit kousek za hezkou cenu, tak určitě neotálejte s nákupem, zejména pokud se jedná o prémiové značky, protože toto zboží bývá rychle vyprodáno.  Každopádně pozor na to, jestli je daná cena opravdu výhodná a doporučujeme porovnat ceny zejména u prémiových značek i s jinými obchody, abyste se ujistili, že daná cena je opravdu zajímavá.

Více najdete na Sizeer ⭬

Nejlepší slevy ze Sizeer Black Friday 2020

Tradiční slevy Sizeer Black Friday, které Vám pomohou šetřit Vaši peněženku a Vy tak můžete nakoupit nejen boty za opravdu zajímavou cenu.

My Vám poradíme, jak kromě klasických slev v rámci Sizeer Black Friday ušetřit mnohem více.

Přihlášení newsletteru

Pokud se registrujete k odběru novinek, tak se Váš nákup stane rychlejší a pohodlnější a navíc budete vědět jako první o novinkách a slevách Sizeer Black Friday, takže se nemůže stát, že se žádaný kousek vyprodá, aniž byste se o něm dozvěděli. Zejména u prémiových značek bývá zboží za zajímavou cenu rychle vyprodané. Navíc registrací získáváte slevu v hodnotě 10 %, již při nákupu nad 1500 Kč. Pozor tento slevový kupón je platný pouze 7 dnů od registrace a není ho možné kombinovat s jinými slevovými akcemi, takže doporučujeme se registrovat s předstihem před Sizeer Black Friday a tak nejenomže Vám neuteče žádná sleva na Sizzer Black Friday, ale nebudou se Vám vzájemně překrývat jednotlivé slevy.

Doprava zdarma od Sizeer

Vámi vybrané zboží Vám Sizeer zašle zcela zdarma. Navíc se nemusíte bát, že Vás slevy Sizeer Black Friday naprosto pohltí a Vám nakonec zůstane doma mnoho oblečení, které nevyužijete, protože Sizeer nabízí možnost vrácení ve lhůtě až 30 dní a tak máte možnost si svůj nákup v klidu promyslet. Zboží musí byt samozřejmě nepoužité včetně všech visaček.

Věrnostní program Sizeer

Stačí nakoupit za více než 1300 Kč a vyplnit registrační formulář a už můžete čerpat výhody spojené se vstupem do Sizeerclubu. Čeká na Vás mnoho zajímavých akcí a výhod, ale hlavně slevy Sizeer v hodnotě až 10 %. Tyto slevy vznikají na základě členství v Sizeerclubu a tak se pojí s dalšími akcemi, které platí v obchodě Sizeer. Takže nejen o Sizeer Black Friday můžete nakupovat za velmi atraktivní ceny. Navíc jako člen Sizeerclubu získáváte o Sizeer Black Friday mnohem zajímavější slevy než pro ostatní zákazníky.

Kolekce Sizeer

Za zmínku také stojí doplňky přímo z kolekce Sizeer, kde lze nakoupit zajímavé trendy zboží za zajímavé ceny a v rámci Sizeer Black Friday lze očekávat velmi zajímavé nabídky.

Více najdete na Sizeer ⭬