Rozbaleno Black Friday 2020

Také letos proběhne velká nákupní akce Black Friday. Obliba ,,černého pátku“ stoupá mezi zákazníky, ale také mezi obchodníky. Ti často využívají kampaně, která s akcí souvisí, a protahují slevy na několik dnů, někteří dokonce týdnů. Zákazníci tak mají možnost zakoupit zboží za výhodné ceny po delší dobu.

Již po několikáté mohou zákazníci využít slev v rámci akce Rozbaleno Black Friday. Společnost se specializuje na prodej zboží, které bylo již rozbaleno či bylo například prezentováno při výstavách. Pokud Vám jde v první řadě o obsah a ne o obal, určitě budete příjemně překvapeni nabídkou a především cenou prodávaných produktů.

Protože se e-shop Rozbaleno přesunul do e-shopu Mall.cz, bude i akce Rozbaleno Black Friday součástí akce Mall.cz Black Friday a budou pro ni platit stejné výhody i podmínky.

Jako u všech slevových kampaní, i u Rozbaleno Black Friday, hrozí jistá rizika. Je známo mnoho případů, kdy obchodníci před podobnou akcí uměle navyšují ceny, aby mohli následně avizovat vyšší slevy. Proto byste měli mít přehled o průměrné ceně vybraného produktu již před akcí samotnou a neorientovat se jen podle uváděné původní ceny prodejce. Od věci není také využití srovnávače Heuréka, díky kterému získáte během chvíle přehled o ceně stejného produktu u různých prodejců.

Více najdete na Rozbaleno ⭬

Nejlepší slevy z Rozbaleno Black Friday 2020

 • Bezdrátová sluchátka Honor Choice za 749 Kč
  Bezdrátová sluchátka značky Honor mají špičkový zvuk, Bluetooth 5.0, výdrž až 6 hodin a vystavěné mikrofony pro handsfree. Na Heuréce je sice najdete i za o něco nižší cenu, avšak při nákupu na Rozbaleno můžete čerpat další výhody, které konkurence neposkytuje.
  Další informace
 • Televize LG 49UN7100 za 9 490 Kč
  Televizor s úhlopříčkou 49″ (123 cm), rozlišením 4K Ultra HD, Bluetooth, Wi-fi, LAN, nahráváním na USB a funkcí Timeshift. V rámci slev Rozbaleno Black Friday levněji.
  Další informace
 • Chladnička Hisense RB438NEC2 za 9 990 Kč
  Volně stojící kombinovaná chladnička s displejem o objemu 337 litrů. Spadá do energetické třídy A++. Disponuje také technologii NoFrost, která odstraňuje led z mrazničky a brání tak vysychání potravin. Navíc můžete na tento produkt využít dodatečnou 28% slevu a získat dárek zdarma ve formě designové svářečky fólií CASO v rámci dnů Rozbaleno Black Friday.
  Další informace

 • Žehlička Tefal Ultimate Anti-Calc FV9787 za 1 999 Kč
  Napařovací žehlička, která má vyjímatelný sběrač vodního kamene, přídavný kryt žehlicí desky ProtecStyle, službu automatického vypnutí a nastavení Automatic Steam, které volí správné množství páry podle potřeby. Cena patří mezi nejvýhodnější na trhu.
  Další informace
 • Elektrický zubní kartáček TrueLife SonicBrush Compact za 799 Kč
  Elektrický zubní kartáček s vysokofrekvenční sonickou technologií odstraní maximum plaku ze skloviny i dásní. K dispozici jsou 4 režimy čištění. Na jedno nabití vydrží až 30 dnů.
  Další informace
Více najdete na Rozbaleno ⭬