Rozbaleno Black Friday 2019

Také letos proběhne velká nákupní akce Black Friday. Obliba ,,černého pátku“ stoupá mezi zákazníky, ale také mezi obchodníky. Ti často využívají kampaně, která s akcí souvisí, a protahují slevy na několik dnů, někteří dokonce týdnů. Zákazníci tak mají možnost zakoupit zboží za výhodné ceny po delší dobu.

Již po několikáté mohou zákazníci využít slev v rámci akce Rozbaleno Black Friday. Společnost se specializuje na prodej zboží, které bylo již rozbaleno či bylo například prezentováno při výstavách. Pokud Vám jde v první řadě o obsah a ne o obal, určitě budete příjemně překvapeni nabídkou a především cenou prodávaných produktů.

V minulých letech byl Rozbaleno Black Friday pojat jako celotýdenní slevová akce. Již zlevněné zboží tak bylo možné nakoupit s 20% dodatečnou slevou. Díky tomu mohli zákazníci v e-shopu pořídit bílé zboží, elektro, sportovní vybavení, dětské potřeby, oblečení a mnoho dalšího za velmi příznivé ceny.

Jako u všech slevových kampaní, i u Rozbaleno Black Friday, hrozí jistá rizika. Je známo mnoho případů, kdy obchodníci před podobnou akcí uměle navyšují ceny, aby mohli následně avizovat vyšší slevy. Proto byste měli mít přehled o průměrné ceně vybraného produktu již před akcí samotnou a neorientovat se jen podle uváděné původní ceny prodejce. Od věci není také využití srovnávače Heuréka, díky kterému získáte během chvíle přehled o ceně stejného produktu u různých prodejců.

Více najdete na Rozbaleno ⭬

Nejlepší slevy z Rozbaleno Black Friday 2020

 • Americká chladnička Samsung RS68N8671S9/EF
  Třídveřová chladnička v kombinaci s mrazákem, o celkovém objemu 604 l. Jedná se o designově povedený model, který je zároveň velmi praktický a úsporný (energetická třída A++). Nyní v e-shopu zakoupíte za 38 559 Kč.
  Další informace
 • 4K LED televize Sony Bravia KD-65XD7505B
  Televizor s úhlopříčkou 65″ (164 cm). Díky koupi tohoto produktu získáte možnost sledovat vybrané pořady ve vysokém rozlišení, ale také můžete využívat zajímavé funkce Sony Smart TV 2016. V rámci slev Rozbaleno Black Friday za 24 459 Kč.
  Další informace
 • Sjezdové boty Fischer PRO 90 XTR Thermoshape, 27 za 4 339 Kč
  V e-shopu můžete vybírat také z široké nabídky vybavení na zimní sporty. Mezi nejvýhodnější nabídky v této kategorii patří určitě sjezdové boty Fischer, jejichž nákupem můžete ušetřit 47 % z původní ceny. Navíc můžete i na tento produkt využít dodatečnou 20% slevu v rámci dnů Rozbaleno Black Friday.
  Další informace
 • Autosedačka Cybex Pallas 2017
  V akční nabídce e-shopu najdete také autosedačky. Právě Autosedačka Cybex Pallas patří mezi nejprodávanější na českém trhu, navíc je velmi dobře hodnocena z hlediska bezpečnosti – díky použití ochranného pultu. V e-shopu je nabízena v neutrální a žádané černo-šedé kombinaci za 4 629 Kč.
  Další informace
 • Zahradní set Tradgard Portoriko, šedý
  Set lze zakoupit během dnů Rozbaleno Black Friday za 11 669 Kč. Jedná se o velmi moderní ratanový nábytek, který je dnes oblíbený pro zajímavý vzhled, poměrně snadnou údržbou a dlouhou životnost. V setu zakoupíte dvoumístnou sedačku se zastřešením plus dva taburety. Vše v moderní antracitové barvě.
  Další informace
Více najdete na Rozbaleno ⭬