Regiojet Black Friday 2019

V rámci Regiojet Black Friday jsou nabízeny především jednosměrné jízdenky po Evropě vlakem i autobusem.

Hlavní den akce však není pořádán v pátek (potažmo o víkendu), ale předposlední listopadové úterý. Během Regiojet Black Friday jsou za výhodnou cenu 199 Kč prodávány jízdenky do většiny států Evropy, přesněji do jejích 66 měst.

Vydat se tak můžete například do Londýna, Paříže, Benátek, Milána, Osla apod. a vychutnat si předvánoční atmosféru těchto měst, případně využít výlet k návštěvě vánočních trhů v cizině. Jízdenky během Regiojet Black Friday totiž můžete zakoupit pouze na cesty přibližně do poloviny prosince daného roku. Zlevněná cena se dále vztahuje pouze na omezený počet termínů.

Nabízené jízdenky ve dnech Regiojet Black Friday za 199 Kč jsou většinou ty v méně obsazených spojích (například v časných ranních hodinách). Co se však dálkového cestování týče, může být cesta ráno mnohem příjemnější než večer.

Více najdete na Regiojet ⭬

Nejlepší slevy z Regiojet Black Friday 2020

Přesné akce, které proběhnou na Regiojet Black Friday zatím ještě nejsou přesně známé. Pravděpodobně můžeme počítat s již výše zmíněnou slevou na cestování po Evropě. Regiojet má ale výhodné jízdenky vnitrostátní i zahraniční, po celý rok také probíhají různé akce. Například během října probíhala akce 1+1 zdarma a sleva 75 % pro studenty, děti a seniory je jako u ostatních dopravců k dispozici po celý rok.

Našli jsme pro Vás tedy pár příkladů výhodných jízdenek. Ač se může zdát, že podobné ceny nabízejí i ostantí společnosti, Regiojet Vám nabídne během cesty v lowcostu servis jako jiné společnosti ve standartní třídě.

 • Jednosměrná jízdenka Brno – Bratislava od 149 Kč
  Objevte krásy země “našich sousedů” s jízdenkou za 149 Kč. Často můžete tutéž jízdenku objevit i za 129 Kč v méně využívaných spojích.
  U konkurenční společnosti stojí stejná jízdenka 209 Kč.
  Další informace
 • Jedmosměrná jízdenka Praha – Paříž od 750 Kč
  Zasněžená Paříž, Eiffelova věž, namrzlá Seina… S jízdenkami Regiojet si můžete toto a mnohem více v Paříži vychutnat.
  Jednosměrná jízdenka stojí 750 Kč, jinde naleznete jízdenky Praha – Paříž alespoň za 900 Kč, vysokorychlostním vlakem dokonce za 1 400 Kč.
  Další informace
 • Jednosměrná jízdenka Praha – Vídeň od 299 Kč
  Vídeňské vánoční trhy jsou jedny z nejvyhledávanějších v Evropě. Vydejte se nasát tuto jedinečnou atmosféru díky jízdence společnosti Regiojet již za 299 Kč.
  Druhou nejlevnější jízdenku od jiné společnosti se nám podařilo najít za 364 Kč.
  Další informace
 • Jednosměrná jízdenka Brno – Budapešť od 299 Kč
  Historické centrum Budapešti díky vánoční výzdobě vždy v zimě ještě více ožije. Pokud jste v Budapešti ještě nebyli, možná rádi využijete jízdenky z Brna za 299 Kč.
  Jiní dopravci totiž jízdenku po trase Brno – Budapešť nabízejí až od 350 Kč.
  Další informace
 • Jednosměrná jízdenka Praha – Milán od 799 Kč
  Milovníci módy jistě ocení Regiojet slevu na jízdenku Praha – Milán, díky které ji seženete již za 799 Kč.
  Teplejší klima, nákupy oblečení, muzea módy… i tohle můžete prožít ve vánočním čase.
  Například konkurenční dopravní společnost jízdenky po této trase nabízí až od 829 Kč.
  Další informace
Více najdete na Regiojet ⭬