Reebok Black Friday 2019

Reebok je značkovým prodejcem sportovního zboží nejen v České republice. Mimo klasické slevy a akce vám síť prodejen pod názvem Reebok přináší tradiční listopadovou akci s názvem Black Friday Reebok, prostřednictvím které výhodně nakoupíte.

Reebok Black Friday slibuje slevy na veškeré sportovní zboží. V Reebok nabízí slevu na vybrané oblečení výši 30 % v rámci Black Friday ReebokBlack Friday Reebok se vztahu jej ak na kamenné prodejny, tak na e-shop.

Nutno podotknout, že se u obdobných akcí je zcela běžné, že ne všechny nabízené slevy znamenají výhodnou koupi, kdy například u elektroniky bývá výše slevy uváděna z doporučení maloobchodní ceny při uvedení výrobku do samotného prodeje. Elektronika však stárne stejně rychle jako produkty určené k okamžité spotřebě, tudíž se po pár měsících prodává se zdánlivě výhodnou slevou. U zboží nabízeného v Reebok Black Friday nic takového nehrozí, neboť obchod nabízí výhradně jiný druh sortimentu zboží, které lze dlouhodobě využívat.

Před objednáním zboží z akce Reebok Black Friday doporučujeme porovnat cenu zboží ve srovnávači Heuréka.

Více najdete na Reebok ⭬

Nejlepší slevy z Reebok Black Friday 2020

Reebok Black Friday probíhá v posledním listopadovém týdnu, tudíž nezmeškejte svůj výhodnější nákup. Mnoho tak sportovního oblečení nakoupíte výhodněji prostřednictvím Reebok Black Friday. Na výběr máte značkovou obuv, značkové oblečení a doplňky.

V Reebok Black Friday získáte nejen slevu ve výši až 30 % na vybrané produkty, ale také dopravné zdarma, pokud nakoupíte zboží za více než 1 500 Kč.

 • Dámská obuv Reebok Metallic Mesh za 1 349,50 Kč
  Nižší cenu na Heuréce nenajdete.
  Více informací
 • Dámská mikina Reebok Classics Velvet Satin Track Top za 1 139,40 Kč
  Nižší cenu na Heuréce nenajdete, konkurence tuto bundu nabízí za
  Více informací
 • Pánské tričko Reebok Running Activchill Tee za 699,30 Kč
  U konkurence levněji nenakoupíte.
  Více informací
 • Dámské legíny Classics Vector Leggins za 1 049,30 Kč.
  Nižší cenu na Heuréce nenajdete.
  Více informací
 • Bunda Reebok Classics Vector Unisex Anorak za 1 999,50 Kč
  Nižší cenu na Heuréce nenajdete.
  Více informací
Více najdete na Reebok ⭬