Pilulka Black Friday 2019

Slevy Pilulka Black Friday jsou další z mnoha zajímavých akcí, kdy můžete nakoupit nejenom volně prodejné léky a lékárenské zboží, ale i kosmetiku, dětský sortiment a mnoho dalších produktů za obzvlášť zajímavé ceny.

V loňském roce bylo možno nakoupit v rámci Pilulka Black Friday slev zboží se slevou až neuvěřitelných 60 %, kdy slevy Pilulka Black Friday byly na nejrůznější sortiment z nabídky Pilulka. Mimo to, v rámci Pilulka Black Friday Vám bylo zboží doručeno zdarma za zvýhodněných podmínek a to již při nákupu nad 299 Kč. Letošní Pilulka Black Friday akce se očekávají i stejně jako v loňských letech, kdy budete moci nakupovat například nejenom vitamíny, ale i další zajímavý sortiment za extra Pilulka Black Friday ceny.

Slevy v rámci Pilulka Black Friday se týkají nejrůznějšího sortimentu a značek. Vybírat můžete z méně známého až po velmi oblíbený a často nakupovaný sortiment. Pokud se Vám podaří objevit zboží za hezkou cenu, tak určitě neotálejte s nákupem, protože toto zboží bývá rychle vyprodáno. Ale pozor, doporučujeme porovnat ceny, zejména u zboží oblíbeného širokou veřejností jako jsou například nejrůznější vitamíny nebo kosmetika i s jinými obchody, abyste se ujistili, že daná cena je opravdu výhodná.

Více najdete na Pilulka ⭬

Nejlepší slevy z Pilulka Black Friday 2020

Tradiční slevy Pilulka Black Friday, které Vám pomohou šetřit Vaši peněženku a Vy tak můžete nakoupit zboží i za méně než polovinu původní hodnoty.

My Vám poradíme, jak kromě klasických slev v rámci Pilulka Black Friday ušetřit mnohem více.

Přihlášení newsletteru

Pokud se registrujete k odběru novinek, tak se Váš nákup stane rychlejší a pohodlnější a navíc budete vědět jako první o novinkách a slevách Pilulka Black Friday, takže se nemůže stát, že se žádané zboží vyprodá, aniž byste se o něm dozvěděli.

Doprava zdarma od Pilulka

Standardně Pilulka nabízí dopravu zdarma nad 999 Kč, ale Pilulka často pořádá akce, kdy je tato částka pro získání dopravy zdarma rapidně snížena. Stejně tak tomu bylo i o loňských slevách Pilulka Black Friday, kdy pro uplatnění dopravy zdarma stačil nákup za pouhých 299 Kč. I kdyby se Vám nakonec nepodařilo získat v rámci Pilulka Black Friday dopravu zdarma, tak nezoufejte, protože máte také možnost nakoupit zdarma přímo v lékárnách Pilulka s rezervací zboží za shodné ceny jako pro zásilkovém výdeji. K tomu navíc získáte bonusové body pro Váš příští nákup, takže můžete i nadále šetřit, i když už bude akce Pilulka Black Friday uzavřena.

Věrnostní program Pilulka

Určitě se také nezapomeňte zapojit do věrnostního programu Pilulka, kdy máte možnost sbírat kredity za každý nákup volně prodejného sortimentu. Výši kreditů, které máte možnost získat, máte uvedenou u každého zboží a zpravidla se týkají téměř všech produktů, i těch ve slevě. Takže můžete sbírat kredity a díky nákupu o Pilulka Black Friday máte možnost ušetřit při Vašem budoucím nákupu.

Více najdete na Pilulka ⭬