Okay Black Friday 2019

Slevy Okay Black Friday probíhají každoročně v listopadu.

Během akce Black Friday Okay nabízí slevu na velké i malé elektro, na rozbalené elektro a nábytek nebo na zboží s poškozeným obalem. Toto zboží má samozřejmě záruku 24 měsíců.

Nenechte si ujít slevy na televizory, mobilní telefony, počítače a také na sedací soupravy, vybavení do kuchyně, ložnice, dětského pokoje nebo i kanceláře a mnoho dalších produktů z Okay Black Friday.

Před objednáním vybraných produktů radíme porovnat ceny na internetovém portálu Heuréka.

Více najdete na Okay ⭬

Nejlepší slevy z Okay Black Friday 2020

Během slev Black Friday Okay pro Vás zlevnilo přes 700 produktů.

 • Autokamera NICEBOY C1 za 790 Kč
  Autokamera s cyklickým natáčením, které v případě zaplnění paměti začne přemazávat staré záznamy a v případě srážky lze využít vestavěného fotoaparátu pro následnou dokumentaci místa srážky. V balení je také USB nabíjecí kabel, nabíječka do auta a přísavný držák.
  Tento produkt za cenu 790 Kč nabízí pouze obchod Okay. Všechny ostatní e-shopy nebyly schopné přiblížit se uvedené ceně.
  Další informace
 • Kombinovaná lednice AEG SCE81826TF za 20 779 Kč s pouze poškozeným obalem
  Lednička je vybavena beznámrazovou technologií TwinTech NoFrost, díky které už není potřeba spotřebič odmrazovat. Spadá do energetické třídy A++. Kapacita samotné chladničky činí 186 litrů a mrazáku 64 litrů.
  Zboží má pouze poškozený obal, produkt je zcela funkční a záruka je 24 měsíců.
  Uvedená cena je podle porovnávače Heuréka nejnižší. Žádný jiný e-shop takovouto cenu nenabízí.
  Další informace
 • Myčka BOSCH SMS 46KI00E  za 13 699 Kč s pouze poničeným obalem
  Myčka Bosch zaručuje úsporný a zároveň tichý provoz s šesti mycími programy. Spotřebič se řadí do energetické třídy A++ a proto je jeho používání velice úsporné. Displej zobrazuje mimo aktuální informace o provozu, tak i upozorní na potřebu doplnění leštidla či soli.
  Zboží má pouze poškozený obal. Spotřebič je zcela v pořádku a funkční se zárukou 24 měsíců.
  Nejnižší cenu za toto zboží najdete během Okay Black Friday. Konkurenční Electroworld a další e-shopy nabízejí tento stejný produkt s vyšší cenou. 
  Další informace
 • Napařovací žehlička GORENJE SIH 2200 PS 549 Kč s poškozeným obalem
  Žehlící plochu z nerezové oceli Ultra steel. Žehlící plocha má několik parních vývodů, které poskytují rovnoměrnou distribuci s vertikálním výstupem. Pro obzvlášť odolné záhyby je k dispozici kropení.
  Zboží má poškozený pouze obal, jinak je zcela v pořádku a funkční. Za uvedenou cenu žehličku zakoupíte během Okay Black Friday.
  Další informace
 • Sedací souprava rozkládací 3R+1+1 Rumba za 17 999 Kč porušený originální obal
  Sedací souprava Rumba je sestavou trojsedáku a dvou křesel. Je velice variabilní a proto se hodí i do nevelkých interiérů. Trojsedák nabízí možnost rozložení na lůžko a zároveň vstup do úložného prostoru.
  Na produktu je porušen originální obal, je však přebalen a sedací souprava je zcela funkční s plnou zárukou.
  Toto zboží za uvedenou cenu zakoupíte podle srovnávače Heuréka pouze z Okay Black Friday.  
  Další informace
Více najdete na Okay ⭬