Mironet Black Friday 2020

Mironet Black Friday probíhá vždy v poslední listopadový víkend, nebo do vyprodání zásob.

Black Friday v Mironetu znamená slevy až 80 %! Zlevněny byly kromě produktů nových i produkty bazarové, repasované, nebo rozbalené. Nemusíte však mít obavy, takové zboží je vždy dobře označeno.

Nejlevněji nakoupíte v Mironetu během Black Friday především starší kusy zboží. Cena uváděná jako původní je ta, za kterou se zboží prodávalo k 15.10.2020. Ve spoustě případů je ale pouze dorovnáním cen konkurence. U některých typů zboží je navíc uvedeno, že je možné objednat pouze 1 kus na osobu. Objednávky s větším počtem kusů by byly stornovány.

Doporučujeme Vám ověřit si výhodnost cen na internetovém srovnávači Heuréka.

Více najdete na Mironet ⭬

Nejlepší slevy z Mironet Black Friday 2020

Mironet pořádá kromě Black Friday různé akce a slevy v průběhu celého roku. Ve slevách tu tak můžete nakoupit všemožnou elektroniku, softwary nebo herní vybavení.

Jestliže stále nemáte představu, co můžete během Black Friday od Mironetu očekávat, rozhodli jsme se pro Vás připravit menší přehled zlevněného zboží:

 • Ultrabook ASUS ZenBook UX305UA-FB011T + externí vypalovačka zdarma
  Kvalitní notebook značky ASUS se špičkovým 13.3″ displejem s vysokým rozlišením. Další výbavou tohoto zařízení je 8GB RAM paměť, BlueTooth, Wi-Fi, Webkamera, operační systém Windows 10 Home a 2jádrový procesor Intel Core.
  Více informací
 • Sony Xperia Z3 Compact Tablet LTE 16 GB
  Dotykový tablet Sony Xperia s 4jádrovým procesorem, interní pamětí až 16 GB, operačním systémem Android 4.4, zadním i předním fotoaparátem, LTE připojením a s dalšími skvělými parametry. Hmotnost je pouhých 270 gramů.
  Více informací
 • SONY PlayStation 4 
  Menší herní konzole s elegantním designem, grafikou HDR, bezdrátovým ovladačem DUALSHOCK 4, 1TB úložištěm a připojením BlueTooth a Wi-Fi. Na Mironet za výjimečně výhodnou cenu. Jako dárek získáte hru Mafia III.
  Více informací
 • Mobilní telefon myPhone Venum
  Tento chytrý dotykový telefon pro nenáročné uživatele je vybaven interní pamětí 8 GB, funkcí BlueTooth, Dual-SIM, GPS, Wi-Fi a operačním systémem Android 5.1. Hmotnost je 143 gramů a rozměry jsou 73 x 146 x 9.1 mm.
  Více informací
 • Věžový server DELL PowerEdge T320
  Věžový server DELL PowerEdge T320 je vybaven procesorem Intel-Xeon E5 s frekvencí 1.8 GHz, až 8GB RAM pamětí, 4jádrovým procesorem a až 900 GB kapacitou. Mironet nabízí výjimečnou slevu.
  Více informací 
Více najdete na Mironet ⭬