Mironet Black Friday 2019

Mironet Black Friday běží od pátku 26. října 2018 a to pravděpodobně až do poslední listopadové neděle, nebo do vyprodání zásob.

Black Friday v Mironetu znamená slevy až 80 % a dopravu zdarma při nákupu nad 300 Kč! Jako bonus navíc můžete zboží zakoupené během Mironet Black Friday vrátit až do 13. ledna 2019. POZOR! vrátit však není možné rozbalené hry, softwary, ani elektronické licence. Zlevněny byly kromě produktů nových i produkty bazarové, repasované, nebo rozbalené. Nemusíte však mít obavy, takové zboží je vždy dobře označeno.

Nejlevněji nakoupíte v Mironetu během Black Friday především starší kusy zboží. Cena uváděná jako původní je ta, za kterou se zboží prodávalo k 1. září 2018. Ve spoustě případů je ale pouze dorovnáním cen konkurence. U některých typů zboží je navíc uvedeno, že je možné objednat pouze 1 kus na osobu. Objednávky s větším počtem kusů by byly stornovány.

Doporučujeme Vám ověřit si výhodnost cen na internetovém srovnávači Heuréka.

Více najdete na Mironet ⭬

Nejlepší slevy z Mironet Black Friday 2020

Mironet pořádá kromě Black Friday různé akce a slevy v průběhu celého roku. Ve slevách tu tak můžete nakoupit všemožnou elektroniku, softwary, nebo využít servisní služby a nechat si například vyčistit počítač. Teď v předvánočním časem navíc můžete využít i služeb tzv. dárkového rádce.

Jestliže stále nemáte představu, co můžete během Black Friday od Mironetu očekávat, rozhodli jsme se pro Vás připravit menší přehled zlevněného zboží:

 • Trust Dixxo Go Wireless Bluetooth Speaker s party světly za 399 Kč
  Tento bezdrátový bluetooth reproduktor pro mobilní telefony a tablety je vhodný pro každý večírek. Reproduktor disponuje kompaktní velikostí a dobrým zvukem, světla blikají v rytmu hudby.
  Mironet Vám jej nabízí za 399 Kč s dopravou zdarma, tedy alespoň o 100 Kč levněji než ostatní e-shopy.
  Další informace
 • SILICON POWER JEWEL J50 32 GB za 531 Kč
  Silicon Power Jewel je kromě zajímavého vzhledu i odolnější proti poškození a je tak ideální na cestování. Navíc obsahuje speciální program, díky kterému je možné obnovit všechny odstraněné soubory.
  V Mironetu zakoupíte tento USB flashdisk za 531 Kč, doprava zdarma je samozřejmostí. U konkurenčních firem Vás však i s dopravou vyjde nejméně na 563 Kč.
  Další informace
 • Notebook ASUS Zenbook UX410UA-GV157 za 12 988 Kč
  Nejenže tento notebook vypadá elegantně, je také odolný a vybavený Full HD displejem. Díky dvoujádrovému procesoru navíc hravě zpracuje i 4 programová vlákna zaráz. Navíc možná oceníte i komunikační vybavení včetně HD webkamery s mikrofonem a spoustu dalšího.
  Díky Black Friday seženete za pouhých 12 988 Kč, což je dle Heuréky jednoznačně nejnížší cena.
  Další informace
 • PS4 InFamous: Second Son za 374 Kč
  Pomocí této hry na PS4 se ocitnete v Seattlu v kůži mladíka s abnormálními schopnostmi, který se musí postavit tyranské vládě. Hra slibuje velmi kvalitní grafiku, která Vás zaručeně vtáhne do děje.
  Nyní si ji můžete objednat za 374 Kč s poštovným zdarma. Druhá nejlepší cena včetně poštovného na Heuréce je 429 Kč.
  Další informace
 • Tiskára Brother DCP-1623WE za 2 590 Kč
  Tiskárna umí také kopírovat a skenovat a to dokonce rychlostí 20 stran za minutu. K počítači ji připojíte pomocí USB, nebo bezdrátově přes Wi-Fi. Doručena Vám bude i s tonerem s deklarovanou výdrží 1 500 stran.
  U konkurence nejlevněji zakoupíte za 3 269 Kč bez poštovného.
  Další informace
Více najdete na Mironet ⭬