Lékárna.cz Black Friday 2019 | SlevovéKódy.cz

Lékárna.cz Black Friday 2019

Lékárna.cz nabízí mimořádné slevy na vybrané produkty v rámci Black Friday, které neprobíhají pouze v listopadu, ale několikrát do roka.

Lékárna.cz Black Friday slevy trvají pět dnů. Slevy v rámci Black Friday platí na více než 300 produktů a najdete je v sekci Výprodej. Slevy se vztahují na doplňky stravy, kosmetické výrobky, léčivé přípravky, vitamíny a přípravky pro domácí mazlíčky.

Vybírejte ze značkových produktů jako jsou Curaprox, Revalid, Cemio Switzerland, Bepanthen nebo Wobenzym.

Před objednáním z akce Lékárna.cz Black Friday doporučujeme porovnat cenu produktu přes srovnávač Heuréka.

Přejít na web Lékárna.cz ⭬

Nejlepší slevy z Lékarna.cz Black Friday 2019

 • BIODERMA Sensibio H2O micelární voda 500 ml za 260 Kč
  S čistící micelární vodou Sensibio H2O od značky Bioderma zbavíte svoji pleť nečistot a make-up. Micely naváží všechny a zároveň uchovají přirozené látky pro ochranu pokožky. Složení čistící vody je vhodné pro každodenní použití na jemnou i citlivou pokožku. Pořiďte si  micelární vodu Sensibio ve výhodném balení obsahující 500 ml za 260 Kč v rámci akce Lékárna.cz Black Friday. Tento výrobek nabízí i e-shop Health4you o dvě koruny levněji avšak s výrazně dražší dopravou než z Lékárna.cz.
  Další informace
 • CEMIO Kamzík 60 kapslí za 289 Kč
  Cemio Kamzík je kloubní přípravek, který obsahuje Vitamín C pro tvorbu kolagenu v organismu pro správnou funkci kostí a chrupavek. Během Black Friday lze tento přípravek pořídit za 289 Kč. Na srovnávači Heuréka najdete tuto cenu i v dalších dvou e-shopech. Lékárna.cz však nabízí nejnižší cenu dopravy od 25 Kč oproti konkurenčním e-shopům, čím by cena produktu z těchto e-shopů byla ještě vyšší.
  Další informace
 • GILLETTE Mach 3 Náhradní hlavice 4 ks za 174 Kč
  Náhradní hlavice se třemi břity pro hladké oholení a menší podráždění. Hlavice můžete jsou vhodné do jakéhokoliv strojku MACH3.
  Nejlevněji tento produkt pořídíte díky slevám z Lékárna.cz Black Friday.
  Další informace
 • MAGNESII lactici Medicamenta 0,5 g x 100 tablet za 89 Kč
  Léčivý přípravek MAGNESII lactici Medicamenta doplňuje sníženou hladinu hořčíku v těle, což souvisí s nemoci jako je cukrovka, virové záněty jater nebo poruchy jaterních funkcí provázející některá jiná onemocnění.Tento přípravek zakoupíte s uvedenou cenou pouze na Lékárna.cz. Jiný konkurenční e-shop nenabízí podobnou cenu za tento stejný produkt.
  Další informace
 • BIOLINE Enterosgel perorální suspenze v tubě 225 g za 289 Kč
  Zdravotnický přípravek Bioline Enterosgel je střevní adsorbent působící v trávicím traktu, kde na sebe váže toxiny, alergeny a další tělu škodlivé látky a odvádí je z něj pryč. Vhodný pro děti i dospělé při průjmovitých onemocněních nebo alergických reakcí
  s gastrointestinálními příznaky. Za uvedenou cenu tento produkt zakoupíte během slev Lékárna.cz Black Friday.
  Další informace
Přejít na web Lékárna.cz ⭬