Kika Black Friday 2019

Tradiční americká nákupní akce Black Friday se stává stále populárnější také u nás. A tak se i letos můžeme těšit na dny velkých slev. Termín Black Friday spadá na poslední pátek v měsíci listopadu – někteří obchodníci ale nabízí svým zákazníkům slevy v rámci “Černého pátku” i několik listopadových dní či dokonce týdnů.

V roce 2016 se do akce zapojil i velký řetězec s nábytkem – Kika. V rámci slev Kika Black Friday bylo možné zakoupit produkty až o 90 % levněji. Navíc zákazníci získali 20% slevu na celý nákup.

Také minulý rok zákazníci ušetřili v rámci kampaně Kika Black Friday 20 % z hodnoty celého nákupu. Kromě toho si mohli pořídit  vybrané produkty s mimořádnou slevou. Dá se očekávat, že i letošní akce Kika Black Friday bude podobného rázu.

Jako při všech slevových akcích, i při Kika Black Friday, je třeba být obezřetný a nenaletět na triky obchodníků. Někdy se můžeme setkat s tím, že obchodník vybraný produkt několik dní před Black Friday zdraží, aby ho mohl následně zlevnit a informovat o mimořádné slevě. Proto je dobré zajímat se o vybrané produkty již před samotnou akcí a mít přehled o průměrné ceně produktu. Před nákupem také doporučujeme porovnání cen s ostatními obchody ve srovnávači cen Heuréka.

Více najdete na Kika ⭬

Nejlepší slevy v rámci Kika Black Friday 2020

Nechte se inspirovat k nákupu a navíc výrazně ušetřete! V následujícím přehledu najdete nejvýhodnější akce obchodního řetězce Kika, které platí pouze v den ,,černého pátku“.

 • Sedací souprava Montana za výhodných 49 999 Kč
  Pořiďte si domů kvalitní koženou sedačku s mimořádnou slevou. Odstín kůže je v barvě Dolcia Haselnuss, prošití v barvě kůže, nohy dřevěné.
  Další informace
 • Jídelní stůl Saint Tropez za 3 499, 50 Kč
  V e-shopu můžete v rámci Kika Black Friday zakoupit jídelní stůl ve stylu Provance, který je v současné době mezi zákazníky velmi oblíbený. Před nákupem si nezapomeňte prohlédnut také nabídku jídelních židlí – vybírat můžete hned z několika typů, které se hodí k danému stolu.
  Další informace
 • Křeslo Joshua
  V den kampaně můžete v e-shopu koupit pohodlné polohovací křeslo Joshua za 9 999 Kč. V nabídce je v krásné olivové barvě.
  Další informace
 • Dřevěná postel KELHEIM za 7 999 Kč
  Moderní dvoulůžko v dekoru dub stirling/alpská bílá, polstrované čelo v imitaci kůže. Cena lůžka je bez matrací a roštů.
  Další informace
 • Myčka AEG F78705IM0P
  Polointegrovaná myčka značky AEG, která má v nabídce 8 programů, možnost zpožděného startu. Barva ovládacího panelu v moderní nerez barvě, která se hodí téměř do každého interiéru. Nyní se slevou za 11 699 Kč.
  Další informace
 • Komoda BARI
  Ozvláštněte svůj interiér designovou komodou v barvě kolumbijského ořechu. V nabídce obchodního řetězce najdete také další produkty ze série BARI, díky čemuž můžete vybavit svou domácnost nábytkem, který k sobě dokonale ladí. Pouze v den Kika Black Friday koupíte komodu za výhodnou cenu 4 999 Kč.
  Další informace
Více najdete na Kika ⭬