Kasa Black Friday 2019

Kasa.cz patří mezi největší internetové obchody na českém trhu. Mimo klasické slevy Kasa.cz vám přináší tradiční listopadovou akci Black Friday Kasa.cz, prostřednictvím které získáte zajímavé slevy.

V inzerátech obvykle slibuje Kasa.cz Black Friday slevy až 80 % včetně možnosti splátek s 0 % navýšením na domácí spotřebiče, mobilní telefony, tablety, notebooky, spotřební elektroniku a příslušenství. Nabídku zlevněných produktů v rámci Black Friday Kasa.cz průběžně obměňuje

Nutno podotknout, že u obdobných akcí je zcela běžné, že ne všechny nabízené slevy znamenají výhodnou koupi. Nejvyšší slevy bývají pouzdra na mobilní telefony, u kterých je cena diskutabilní před slevou. U elektroniky bývá výše slevy uváděna z doporučení maloobchodní ceny při uvedení výrobku do samotného prodeje. Domácí spotřebiče, notebooky a další spotřební elektronika však stárne stejně rychle jako produkty určené k okamžité spotřebě, tudíž se po pár měsících prodává se zdánlivě výhodnou slevou.

Před objednáním zboží z akce Kasa.cz Black Friday doporučujeme porovnat cenu zboží ve srovnávači Heuréka, případně použít slevový kupón Kasa.cz.

Více najdete na Kasa ⭬

Nejlepší slevy z Kasa.cz Black Friday 2020

Kasa.cz Black Friday běží od čtvrtka 23. listopadu do 25. listopadu 2018. Slevy Kasa.cz se vztahují na veškerý nabízený sortiment, a to od kompletního sortimentu elektra, přes sportovní zboží a zahradní techniku, až po kosmetiku či dětské vybavení. Upozorňujeme, že slevy jsou často vypočítávány z původních cen.

V Kasa.cz Black Friday získáte slevu až 40 % na vybrané mobily Samsung, 10 % na malé domácí spotřebiče nebo 10 % na autokamery.

Mnoho tak domácích spotřebičů či jiných produktů do domácnosti nakoupíte výhodněji prostřednictvím Kasa.cz Black Friday elektro.

 • Sušička Indesit EDPA 745 A1 EC (EU) za 7 990 Kč
  Náplň prádla praní/sušení: 7 kg, třída energetické účinnosti: A+, energetická spotřeba: 2,31 kW/hod, délka cyklu bavlna: 212 min, hlučnost: 69 dB(A)
  Nejnižší cena na Heuréce je 8 490 Kč.
  Více informací
 • Průmyslový vysavač Einhell TH-VC 1930 SA Home za 2 099 Kč
  Vysavač pro mokré i suché sání je nepostradatelným pomocníkem, který poskytuje dobré služby kutilům během úklidových prací v domě, dílně nebo garáži. Nádrž o obsahu 30 litrů je vyrobena z nerezové oceli pojme jak hrubé nečistoty, tak také tekutiny.
  Nejnižší cena na Heuréce je 2 265 Kč.
  Více informací
 • Hamax Ski boby Kick za 819 Kč
  U konkurence nakoupíte za 955 Kč. Sněžný kick je vyroben z oceli a hliníku a má pevnou konstrukci. Kick lze snadno sklopit pomocí rychloupínacích svorek pro snadnou přepravu.
  Více informací
 • Zahradní skleník LANITPLAST DODO8 x 7 PC 4 mm zelený za 7 523 Kč.
  Klasický robustní skleník vyrobený z masivních elektrolyticky pozinkovaných ohraněných ocelových profilů vyrobených z plechu síly 0,65 mm.
  Nejnižší cena na Heuréce je 7 560 Kč.
  Více informací
 • Posilovací lavice Master multifunkční s gumou stříbrná/oranžová za 1 799 Kč
  Posilovací lavice MASTER multifunkční s gumou pro posílení prsních svalů, bicepsů, břišního svalstva, beder a stehenních svalů.Lavice je vyrobena s příjemným polstrováním a její konstrukce je vysoce odolná.
  Nejnižší cena na Heuréce je 2 190 Kč.
  Více informací
Více najdete na Kasa ⭬