JENA Nábytek Black Friday 2019

Tradiční mezinárodní slevové období na konci listopadu dodržuje i přední český prodejce nábytku a bytových doplňků JENA Nábytek v rámci akce JENA Nábytek Black Friday 2020. Obvykle se nejedná o poskytnutí slev pouze v pátek, ale většinou se jedná o rozmezí pátek až neděle, aby měl každý zákazník možnost slevy využít.

Firma v inzertní kampani Black Friday JENA Nábytek 2020 většinou nabízí lákavé slevy, při kterých můžete na svém nákupu ušetřit až 65 procent z původní ceny.

Konkrétní nabídka produktů, které budou zlevněny je vždy odtajněna až v pátek v rámci dnů Black Friday JENA Nábytek 2020.

Ovšem při výběru z nabídky se nenechte oklamat super lákavými slevami, které mohou být jen zdánlivé – může se jednat o poslední kousky nábytku v určitém designu, ke kterému už nikdy nedokoupíte další do kompletu.

Velká výhoda obchodu je doručení objednávek zdarma přímo na vámi vybranou prodejnu a hlavně možnost reklamace či vrácení zboží na jakékoliv prodejně v rámci prodejní sítě v České republice.

Více najdete na JENA nábytek ⭬

Nejlepší slevy z JENA Nábytek Black Friday 2020

V rámci kampaně Black Friday JENA Nábytek 2020 lze vybrat z lákavé nabídky nábytku a bytových doplňků  obvykle se slevou až 65 procent z původní ceny. Velmi rozmanitá nabídka je nabízena ve všech kategoriích.

 • Hugo – obývací stěna za 4 999 Kč
  Moderní obýváková stěna je vyrobena z kvalitních LDTD desek a je opatřena ABS hranami. Má praktický úložný prostor pro sbírku knih nebo filmů. Lze ji zakoupit v trojím barevném provedení – bílé, dub sonoma nebo dub truffel.
  Další informace
 • Cumbo – skříň za 3 299 Kč
  Tato praktická skříň s moderním designem se hodí skvěle do každého interiéru. Je vyrobena z kvalitních LDTD desek a je opatřena ABS hranami. Lze ji zakoupit v dvojím barevném provedení – dub sonoma nebo dub denver.  V rámci JENA Nábytek Black Friday 2020 koupíte tuto skříň za neuvěřitelně nízkou cenu.
  Další informace
 • Easy-TV stolek za 3 099 Kč
  Jedná se o velice praktický TV-stolek s mnoha úložnými prostory. Stolek je vyroben v Německu, čímž je zaručeno precizní provedení a dlouhá životnost. Je vyroben z kvalitních LDTD desek a je opatřen ABS hranami. Lze ho zakoupit v dvojím barevném provedení – bílé nebo bílé ve vysokém lesku.
  Další informace
 • Stojací lampa Sample za 5 799 Kč
  Během JENA Nábytek Black Friday 2020 koupíte za zcela výjimečnou cenu krásnou stojací lampu s elegantním designem a praktickým využitím díky nastavitelnosti mezi 180-220 cm. Lampa má ocelovou konstrukci a bílé plastové stínítko.
  Další informace
 • Koberec life-shaggy 160×230 cm za 2 499 Kč
  Krásný koberec, který díky šedému provedení skvěle zapadne do každého interiéru. Je velmi příjemný na dotek a díky kvalitnímu materiálu odolá vůči běžnému používání. V rámci Black Friday JENA Nábytek 2020 lze tento koberec zakoupit za úžasných 2499 Kč, což nemá konkurenci na trhu.
  Další informace
Více najdete na JENA nábytek ⭬