InSPORTline Black Friday 2020

InSPORTtline patří mezi největší internetové obchody s fitness produkty na českém trhu. Mimo klasické InSPORTtline slevy vám přináší tradiční listopadovou akci Black Friday InSPORTtline, prostřednictvím které získáte zajímavé slevy.

InSPORTtline Black Friday slibuje zákazníkům slevy až 62 %na vybrané produkty. Nabídku zlevněných produktů v rámci Black Friday InSPORTtline naleznete jak v e-shopu, tak v kamenných prodejnách.

Nutno podotknout, že u obdobných akcí je zcela běžné, že ne všechny nabízené slevy znamenají výhodnou koupi. Před samotným objednáním zboží z akce InSPORTtline Black Friday doporučujeme porovnat cenu zboží ve srovnávači Heuréka, příp. použít slevový kupón InSPORTtline.

Více najdete na inSPORTline ⭬

Nejlepší slevy z InSPORTtline Black Friday 2020

Akce InSPORTtline Black Friday poběží několik dní, resp. do vyprodání zásob. Upozorňujeme, že slevy jsou často vypočítávány z původních cen.

Mnoho sportovního vybavení či jiných produktů do domácnosti tak nakoupíte výhodněji prostřednictvím InSPORTtline Black Friday nebo slevových akcí v podobě druhé jakosti. Produkty v druhé jakosti jsou 100% funkční, ovšem mají určitou drobnou vadu, která však nemá žádný vliv na samotnou funkčnost výrobku. Na toto zboží se také automaticky vztahuje dvouletá záruka.

 • Činka inSPORT line Ketlebel Profi 4 kg za 489 Kč
  Pogumovaná činka s chromovou rukojetí a pogumovaným tělem je jednoruční činka s trojúhelníkovým úchopem. Povrch je odolný vůči  vlhkosti a opotřebení.
  Více informací
 • Dámská triko Under Armour Threadborne Streaker SS modré za 789 Kč
  O 7 % levněji pořídíte dámské sportovní triko Under Armour z rychleschnoucího materiálu MicroThread se skvělými termoregulačními vlastnostmi. Stylový minimalistický design a Fitted střih pro moderní vzhled.
  Více informací
 • Kolečkové brusle FILA Primo Comp 2020 za 2 619 Kč
  Stylové kolečkové brusle značky FILA jsou vhodné především pro začátečníky. Mají mnoho různých technologií, které vám umožní co nejlepší a nejpohodlnější zážitek z jízdy. Jsou odlehčené, ale zároveň odolné. Vhodné por rekreační bruslení.
  Více informací
 • Sporttester Suunto Ambit3 Sport bílý za 7 890 Kč
  Sportovní hodinky Suunto Ambit3 Sport má mnoho skvělých funkcí, které potěší všechny sportovce. GPS, výškoměr, 3D kompas, teploměr, měření tepu, hrudní pás, záznamy aktivit, měření frekvence tempa při plavání a další.
  Více informací
 • Posilovací stroj na hrudní svaly a paže Body-Solid SIP za 34 990 Kč
  Posilovací stroj je vhodný pro každodenní tréninky. Mohutný rám a vysokopevnostní lanka zajišťují maximální bezpečnost při používání. Určen pro posílené hrudních svalů a paží. Na inSPORTline ho nyní nabízí s 27% slevou.
  Více informací
Více najdete na inSPORTline ⭬