Insportline Black Friday 2019

InSPORTtline patří mezi největší internetové obchody s fitness produkty na českém trhu. Mimo klasické slevy InSPORTtline vám přináší tradiční listopadovou akci Black Friday InSPORTtline prostřednictvím které získáte zajímavé slevy.

V inzerátech obvykle slibuje InSPORTtline Black Friday slevy až 54 % včetně možnosti splátek s 0 % navýšením na vybrané produkty. Nabídku zlevněných produktů v rámci Black Friday InSPORTtline naleznete jak v e-shopu, tak v kamenných prodejnách.

Nutno podotknout, že u obdobných akcí je zcela běžné, že ne všechny nabízené slevy znamenají výhodnou koupi. Před samotným objednáním zboží z akce InSPORTtline Black Friday doporučujeme porovnat cenu zboží ve srovnávači Heuréka, příp. použít slevový kupón InSPORTtline.

Více najdete na inSPORTline ⭬

Nejlepší slevy z InSPORTtline Black Friday 2020

Akce InSPORTtline Black Friday poběží několik dní, resp. do vyprodání zásob. Slevy InSPORTtline se vztahují na vybraný nabízený sortiment, převážně na posilovací stroje. Upozorňujeme, že slevy jsou často vypočítávány z původních cen.

InSPORTtline Black Friday získáte slevu až 54 % na vybrané posilovací stroje, sportovní oblečení nebo elektroniku.

Mnoho tak sportovního vybavení či jiných produktů do domácnosti nakoupíte výhodněji prostřednictvím InSPORTtline Black Friday nebo slevových akcí v podobě druhé jakosti.Produkty v druhé jakosti jsou 100% funkční, ovšem mají určitou drobnou vadu, která však nemá žádný vliv na samotnou funkčnost výrobku. Na toto zboží se také automaticky vztahuje dvouletá záruka.

 • Elektrická koloběžka City Boss R3 černá, 2. jakost za 9 999 Kč
  Elektrická koloběžka City Boss R3 vás úsporně dopraví do práce, do školy, po městě či na výlet. S bezpečným skládacím mechanizmem ji složíte či rozložíte do 5 vteřin a při délce složeného rámu 100 cm a hmotnosti 14,8 kg ji snadno převezete autem, vlakem, MHD nebo uskladníte doma či v garáži.
  Nejnižší cena na Heuréce je 12 490 Kč.
  Více informací
 • Běžecký pás inSPORTline Gilavar, 2. jakost za 23 599 Kč
  Běžecký pás inSPORTlineGilavar je kvalitní běžecký pás určen pro domácí využití. Běžecký pás inSPORTlineGilavar je vybaven bohatou funkční výbavou, propracovaným computerem a silným motorem o maximální výkonu 3,5 HP.
  Nejnižší cena na Heuréce je 28 790 Kč.
  Více informací
 • Body Craft T3 Lifetree, 2. jakost za 12 999 Kč
  U konkurence nakoupíte za 18 590 Kč. Multifunkční posilovací hrazda Body Craft T3 LifeTree je profesionální multifunkční stanice, která nabízí nejvyšší kvalitu ve své kategorii. Horní hrazda je určena pro přítahy, bradla Vám pomohou dokonale vytvarovat kompletně břišní svalstvo a oblast páteře.
  Více informací
 • Elektronický terč WORKER WJ200, 2. jakost za 549 Kč
  Elektronický terč WJ200 je moderní a technicky propracovaný terč pro 1 až 8 hráčů, vyrobený z tvrzeného plastu se zvýšenou odolností proti poškození.
  Nejnižší cena na Heuréce je 649 Kč.
  Více informací
 • Boxovací pytel inSPORTline 20-50kg, 2. jakost za 1 399 Kč
  Boxovací pytel inSPORTline je navržen pro nácvik účinné úderové techniky, správného držení těla i techniky kopu. Je vhodný pro box, kickbox i jiné bojové sporty.
  Nejnižší cena na Heuréce je 1 690 Kč.
  Více informací
Více najdete na inSPORTline ⭬