Hodinky.cz Black Friday 2019

Hodinky.cz patří mezi největší obchody s hodinkami v Česku. Mimo klasické slevy Hodinky.cz vám přináší tradiční listopadovou akci Black Friday Hodinky.cz, prostřednictvím které získáte zajímavé slevy.

Hodinky.cz Black Friday slibuje slevy na veškeré oblíbené značky. Obchod nabízí slevu na vybrané hodinky výši až 66 % v rámci Black Friday Hodinky.cz. Nabídku zlevněných produktů v rámci Black Friday Hodinky.cz naleznete výhradně na e-shopu.

Nutno podotknout, že u obdobných akcí je zcela běžné, že ne všechny nabízené slevy znamenají výhodnou koupi. Před samotným objednáním zboží z akce Hodinky.cz Black Friday doporučujeme porovnat cenu zboží ve srovnávači Heuréka, příp. použít slevový kupón hodinky.cz.

Více najdete na Hodinky.cz ⭬

Nejlepší slevy z Hodinky.cz Black Friday 2020

Akce Hodinky.cz Black Friday probíhá v posledním listopadovém týdnu, tudíž nezmeškejte svoji šanci výrazně ušetřit. Slevy Hodinky.cz se vztahují na vybraný nabízený sortiment značek.

V Hodinky.cz Black Friday získáte slevy včetně bezplatného dodání zboží nad 2 000 Kč. Hodinky získáte s prodlouženou zárukou na 3 roky, kdy během prvního půlroku je můžete kdykoliv vrátit bez udání důvodu.

Obchod Hodinky.cz garantuje originalitu svých výrobků. V případě, že by cena konkrétního výrobku byla vyšší než cena uvedená ve srovnávači Heuréka, nemusí to nutně znamenat nevýhodný nákup, poněvadž mnoho neznámých obchodů může nabízet nižší cenu na úkor originality výrobku, popř. samotného dopravného. Navíc v rámci Hodinky.cz Black Friday získáte slevu na další nákup.

 • Hodinky Casio MTP-E133L-1E za 1 049 Kč
  Hodinky mají černý ciferník, kterým sází na klasické provedení – zdobí ho jen uzoučké stříbrné ručičky a indexy. Pouzdro, které se díky své střední velikosti hodí pro pány i dámy, je vyrobené z ušlechtilé oceli. Nejvýraznějším prvkem je kožený řemínek v kombinaci černé a tmavě zelené barvy.
  U konkurence nižší cenu nenajdete.
  Více informací
 • Dámské hodinky Royal London 40158-01 za 1 890 Kč
  Hodinky mají výrazné hranaté pouzdro s luminiscenčními ručičkami a okénkem informujícím o aktuálním datu a dni v týdnu. Jakmile si na zápěstí připnete černý kožený pásek, nebudete chtít hodinky jen tak sundat.
  U konkurence nižší cenu nenajdete.
  Více informací
 • Pánské hodinky Guess Mens Sport OCTANE W1047G1 za 2 990 Kč
  Jejich ciferník s jemným karbonovým vzorem zdobí tři chronografy s funkcí stopek a 24 hodinového času, nechybí ani nezbytné okénko pro datumovku. Neméně výrazným prvkem je silikonový řemínek v kombinaci černé a červené barvy.
  U konkurence nižší cenu nenajdete.
  Více informací
 • Dámské hodinky Secco S A5503, 4-203 za 299 Kč
  Černý ciferník zdobí uzoučké stříbrné ručičky, číslice a především čiré krystaly na místě indexů. Pouzdro i tah také sázejí na tradiční stříbrnou barvu.
  U konkurence nižší cenu nenajdete.
  Více informací
 • Dámské hodinky Gant St. Claire W10961 za 2 333 Kč
  Hodinky v celoocelovém provedení zaujmou robustní ocelovou lunetou, která se skvěle doplňuje s tmavým ciferníkem. Hodinky jsou dále vybaveny klasickým tahem a vodotěsností 100 metrů.
  U konkurence nižší cenu nenajdete.
  Více informací
 • Pánské hodinky Festina Klasik 6833/1 za 1 649 Kč
  Hodinky s dobře čitelným ciferníkem mají datumovku a stříbrné indexy na ciferníku.
  U konkurence nižší cenu nenajdete.
  Více informací
Více najdete na Hodinky.cz ⭬