Footshop Black Friday 2019

Slevy Footshop Black Friday jsou další z mnoha zajímavých akcí, kdy můžete nakoupit boty, oblečení a doplňky za obzvlášť zajímavé ceny a obohatit Váš šatník.

V minulých letech bylo možno nakoupit v rámci Footshop Black Friday slev vybrané zboží se slevou až neuvěřitelných 60 %, kdy slevy Footshop Black Friday trvaly několik dní. Letošní Footshop Black Friday akce se očekávají stejně jako v uplynulých letech, minimálně několik dní, kdy budete moci nakupovat nejen boty za opravdu zajímavé ceny, ale pořídit můžete také oblečení nebo módní doplňky.

Slevy v rámci Footshop Black Friday se týkají nejrůznějších značek, od méně známých až po prémiové značky, které obchod nabízí. Pokud se Vám podaří objevit kousek za hezkou cenu, tak určitě neotálejte s nákupem, zejména pokud se jedná o prémiové značky, protože toto zboží bývá rychle vyprodáno.  Každopádně pozor na to, jestli je daná cena opravdu výhodná a doporučujeme porovnat ceny zejména u prémiových značek i s jinými obchody, abyste se ujistili, že daná cena je opravdu zajímavá.

Více najdete na Footshop ⭬

Nejlepší slevy ze Footshop Black Friday 2020

Tradiční slevy Footshop Black Friday, které Vám pomohou šetřit Vaši peněženku a Vy tak můžete nakoupit nejen obuv za opravdu zajímavou cenu.

My Vám poradíme, jak kromě klasických slev v rámci Footshop Black Friday ušetřit mnohem více.

Přihlášení newsletteru

Pokud se registrujete k odběru novinek, tak se Váš nákup stane rychlejší a pohodlnější a navíc budete vědět jako první o novinkách a slevách Footshop Black Friday, takže se nemůže stát, že se žádaný kousek vyprodá, aniž byste se o něm dozvěděli.

Doprava zdarma od Footshop

Vámi vybrané zboží si můžete zdarma vyzvednout ve Foothop v Praze, kde si zboží můžete v klidu vyzkoušet a odnést si domů pouze ty kousky, které Vám padnou a tak se slevy Footshop Black Friday určitě vyplatí, protože neplatíte žádné poštovné. Pokud se zrovna Footshop nenachází ve Vašem okolí, tak si můžete nechat zboží zaslat na Vámi uvedenou adresu a při nákupu nad 2500 Kč získáváte od Footshop dopravu zdarma.

Navíc se nemusíte bát, že Vás slevy Footshop Black Friday naprosto pohltí a Vám nakonec zůstane doma mnoho bot a oblečení, které neunosíte, protože Footshop nabízí možnost vrácení ve lhůtě až 30 dní a tak máte možnost si svůj nákup v klidu promyslet. Zboží musí byt samozřejmě nepoužité včetně všech visaček.

Kolekce Footshop

Za zmínku také stojí obuv, oblečení a doplňky, kde Footshop přiložil ruku k dílu a vzniklo mnoho zajímavých druhů tenisek, ale i oblečení a v rámci Footshop Black Friday lze očekávat velmi zajímavé nabídky.

Nezapomeňte také využít Vaše dárkové vouchery, jestliže nějaké vlastníte a vyčerpejte tak Váš dárek v rámci Footshop Black Friday slev na maximum. Kdy nyní za jeho hodnotu nakoupíte mnohem více.

Pokud se Vám nakonec nepodaří nic ulovit při tradičních Footshop Black Friday slevách, tak nezoufejte, protože Footshop pořádá nejrůznější zajímavé akce a slevy a vydává slevové kupóny pro své zákazníky velice často a tak na Vás určitě nějaký parádní kousek za zajímavou cenu ještě čeká.

Více najdete na Footshop ⭬