Feedo Black Friday 2019

Slevy Feedo Black Friday jsou další z mnoha zajímavých akcí, kdy můžete nakoupit vše pro Vaše dítě za obzvlášť zajímavé ceny.

V loňském roce bylo možno nakoupit v rámci Feedo Black Friday slev zboží se slevou až 80 %, kdy slevy Feedo Black Friday startovaly již několik dní před skutečným datem Black Friday a postupně na Black Friday slevy vrcholily a ještě několik dní pokračovaly. Takže se nakonec slevy Feedo Black Friday protáhly až na dva týdny. Feedo Black Friday akce se očekávají i v letošním roce minimálně týden, kdy budete moci nakupovat nejen pleny za opravdu zajímavé ceny, ale i ostatní dětský sortiment.

Každopádně název Black Friday Feedo používá pro své akce velice často a tak se již v říjnu můžete setkat s nabídkou zboží, kdy slevy na vybraný sortiment jsou více jak 50 % a není tomu jinak ani letos. Mimo to, se můžete setkávat několikrát do roka s Feedo Black Friday nabídkou, která se týká zejména plen, kdy Feedo propaguje možnost nákupu za bezkonkurenční ceny. Doporučujeme však tyto ceny porovnat, protože ne vždy je nabídka nejvýhodnější. Zejména u plen Pampers je třeba si dát pozor, protože se na trhu setkáte s mnoha druhy balení, která nabízejí nejrůznější množství a tak může cena na první pohled vypadat výhodně, ale ve skutečnosti se například jedná o menší balení.

Slevy v rámci Feedo Black Friday se týkají téměř nejrůznějšího sortimentu a značek, které obchod nabízí. Pokud se Vám podaří objevit nějaké zboží za hezkou cenu, tak určitě neotálejte s nákupem, zejména pokud se jedná například o nákup s dárkem, protože dárky někdy bývají rychle rozdány nebo je jejich výběr je omezen.  Určitě nezapomeňte porovnat ceny zejména u plen nebo dětské výživy i s jinými obchody, abyste se ujistili, že daná cena je opravdu výhodná.

Více najdete na Feedo.cz ⭬

Nejlepší slevy z Feedo Black Friday 2020

Tradiční slevy Feedo Black Friday, které Vám pomohou šetřit Vaši peněženku a Vy tak můžete nakoupit nejrůznější potřeby pro děti i za méně než polovinu původní ceny.

My Vám poradíme, jak kromě klasických slev v rámci Feedo Black Friday ušetřit mnohem více.

Přihlášení newsletteru

Pokud se registrujete k odběru novinek, tak se Váš nákup stane rychlejší a pohodlnější a navíc budete vědět jako první o novinkách a slevách Feedo Black Friday, takže se nemůže stát, že se žádané zboží vyprodá, aniž byste se o něm dozvěděli.

Doprava zdarma od Feedo

Při nákupu nad 1499 Kč získáváte od Feedo dopravu zdarma a tak se slevy Feedo Black Friday určitě vyplatí. Už nemusíte tahat balíky plen z obchodu. V klidu domova si můžete vybrat, posoudit ceny a nechat si zdarma a bez námahy doručit zboží až k Vašim dveřím.

Feedo věrnostní program

Pokud se přihlásíte nebo jste přihlášeni na Feedo, tak s každým nákupem sbíráte body, které poté můžete využít při Vašem nákupu a směnit za zajímavé dárky, jejichž nabídku a hodnotu bodů naleznete při nákupu ve Vašem Košíku. Takže čím více při Feedo Black Friday nakoupíte, tím získáte víc bodů a můžete si vybrat i více dárků nebo dárky s vyšší hodnotou.

Nezapomeňte také využít Vaše dárkové vouchery, jestliže nějaké vlastníte a vyčerpejte tak Váš dárek v rámci Feedo Black Friday slev na maximum. Kdy nyní za jeho hodnotu nakoupíte mnohem více.

Více najdete na Feedo.cz ⭬