Dormeo Black Friday 2020

Tradiční mezinárodní slevové období na konci listopadu dodržuje i přední český prodejce matrací, přikrývek, polštářů a postelí včetně roštů v rámci akce Dormeo Black Friday 2020. Obvykle se nejedná o poskytnutí slev pouze v pátek, ale většinou se jedná až o dva týdny, aby měl každý zákazník možnost slevy využít.

Firma v inzertní kampani Black Friday Dormeo 2020 většinou nabízí lákavé slevy, při kterých můžete na svém nákupu ušetřit až 69 % z původní ceny.

Konkrétní nabídka produktů, které budou zlevněny je vždy odtajněna až v pátek v rámci dnů Black Friday Dormeo 2020.

Ovšem při výběru z nabídky se nenechte oklamat super lákavými slevami, které mohou být jen zdánlivé – může se jednat o poslední kousky nábytku či matrací v určitém designu, ke kterému už nikdy nedokoupíte další do kompletu.

Velká výhoda obchodu je rychlé doručení objednávek po celé ČR, případně si můžete výrobek zakoupit přímo na jedné z firemních prodejen po celé České republice.

Více najdete na Dormeo ⭬

Nejlepší slevy z Dormeo Black Friday 2020

V rámci kampaně Black Friday Dormeo 2020 lze vybrat z lákavé nabídky matrací či doplňků  obvykle se slevou až 69 % z původní ceny. Velmi rozmanitá nabídka je nabízena ve všech kategoriích.

 • Matrace Ergo Comfort za 6 392 Kč
  Ergonomická matrace pro maximální podporu, zarovnání páteře a odlehčení tlakových bodů. Pevnost matrace lze upravit ze střední až na tvrdou. Výška matrace je 20 cm. S pratelným potahem.
  Další informace
 • Polštář Aloe Vera za 499 Kč
  Klasický polštář Aloe Vera je hypoalergenní, výška a tvrdost se dají individuálně přizpůsobit. Rozměry polštáře jsou 50 x 70 cm. V rámci Dormeo Black Friday 2020 koupíte tento polštář s 28% slevou.
  Další informace
 • Přikrývka Ethnic za 1 290 Kč
  Jedná se o velice příjemnou, kvalitní přikrývku s přírodní vlnou a mikrovlákny pro maximální pohodlí při spánku. Komfort zajišťuje 100% bavlna, ze které je vyroben potah. Ve 2 velikostech: 140 x 200 cm a 200 x 200 cm.
  Další informace
 • Bavlněná deka Terry za 1 014 Kč
  Během Dormeo Black Friday 2020 koupíte za zcela výjimečnou cenu bavlněnou froté deku v 5 barvách a 3 různých velikostech, aby sedla na všechny postele.
  Další informace
 • Sada vakuových pytlů 3 ks za 290 Kč
  Sada 3 vakuových pytlů perfektních pro skladování všelijakých věcí vám pomůže ušetřit spoustu místa. Její koupí během akce Black Friday ušetříte také vaši peněženku.
  Další informace
Více najdete na Dormeo ⭬