Dormeo Black Friday 2019

Tradiční mezinárodní slevové období na konci listopadu dodržuje i přední český prodejce matrací, přikrývek, polštářů a postelí včetně roštů v rámci akce Dormeo Black Friday 2020. Obvykle se nejedná o poskytnutí slev pouze v pátek, ale většinou se jedná o rozmezí pátek až neděle, aby měl každý zákazník možnost slevy využít.

Firma v inzertní kampani Black Friday Dormeo 2020 většinou nabízí lákavé slevy, při kterých můžete na svém nákupu ušetřit až 65 procent z původní ceny.

Konkrétní nabídka produktů, které budou zlevněny je vždy odtajněna až v pátek v rámci dnů Black Friday Dormeo 2020.

Ovšem při výběru z nabídky se nenechte oklamat super lákavými slevami, které mohou být jen zdánlivé – může se jednat o poslední kousky nábytku či matrací v určitém designu, ke kterému už nikdy nedokoupíte další do kompletu.

Velká výhoda obchodu je rychlé doručení objednávek přepravem případně si můžete výrobek zakoupit přímo na jedné z firemních prodejen po celé České republice.

Více najdete na Dormeo ⭬

Nejlepší slevy z Dormeo Black Friday 2020

V rámci kampaně Black Friday Dormeo 2020 lze vybrat z lákavé nabídky matrací či doplňků  obvykle se slevou až 65 procent z původní ceny. Velmi rozmanitá nabídka je nabízena ve všech kategoriích.

 • Oboustranná matrace 4v1 i Memory Silver za 7 990 Kč
  Jedná se o kvalitní hypoalergenní 3 zónovou matraci o výšce 18cm. Má oboustranné jádro a lze si vybírat ze čtyř různých tvrdostí. Má i pratelný potah s paměťovou pěnou. Matrace zajišťuje celému tělu náležitou ergonomickou podporu a tím vám dopřává klidný nerušený spánek se zdravými zády.
  Další informace
 • Letní přikrývka Siena Light za 594 Kč
  Tato měkká lehká a velmi příjemná přikrývka vám zpříjemní vaše spaní. Je vyrobena z mikrovlákna a je vhodná i pro alergiky. Rozměry přikrývky jsou 140×200 cm. V rámci Dormeo Black Friday 2020 koupíte tuto přikrývku za neuvěřitelně nízkou cenu.
  Další informace
 • Sada polštáře a přikrývky Warm Hug za 690 Kč
  Jedná se o velice příjemnou, superměkkou a huňatou sadu, kterou ocení všichni především pro chladné zimní dny.  Sada je krásně ozdobně zabalena, tudíž je velmi vhodná i jako dárek. Lze ji zakoupit v šesti barvách- černé, starorůžové, smaragdově modré, červené, šedé, hnědé a modré.
  Další informace
 • Povlak na polštář Essenso za 105 Kč
  Během Dormeo Black Friday 2020 koupíte za zcela výjimečnou cenu praktický povlak na polštář v rozměrech 40x60cm nebo 50×70 cm. je vyroben ze 100 procentní bavlny a je opatřen jemným hedvábným povrchem. K dostání je ve čtyřech pastelových barvách – světle béžová, modrá, světle fialová a světlá.
  Další informace
 • Ručník béžový 50x100cm za 114 Kč
  Ultra měkký ručník s vysokou absorpční schopností je vyroben z jemné hypoalergenní bavlny.  V rámci Black Friday Dormeo 2020 lze tento ručník zakoupit za úžasných 114 Kč, což nemá konkurenci na trhu.
  Další informace
Více najdete na Dormeo ⭬