Different Black Friday 2019

Slevy Different Black Friday jsou další z mnoha zajímavých akcí, kdy můžete nakoupit oblečení a doplňky za obzvlášť zajímavé ceny a obohatit Váš šatník.

V loňském roce bylo možno nakoupit v rámci Different Black Friday slev zboží se slevou až neuvěřitelných 50 %, kdy slevy Different Black Friday probíhaly celý víkend a bylo tak možné si Different Black Friday slevy v klidu vychutnat. Navíc byly vydávány speciální Different Black Friday slevové kupóny v hodnotě více než 10 % z ceny nákupu a bylo možné uplatnit na veškeré nezlevněné zboží. Letošní Different Black Friday akce se očekávají i stejně jako v loňských letech, minimálně několik dní, kdy budete moci nakupovat nejen oblečení za opravdu zajímavé ceny, ale pořídit můžete také boty nebo módní doplňky.

Slevy v rámci Different Black Friday se týkají nejrůznějších značek, které obchod nabízí. Pokud se Vám podaří objevit kousek za hezkou cenu, tak určitě neotálejte s nákupem, protože toto zboží bývá rychle vyprodáno.  Mimo to, doporučujeme porovnat ceny zejména u prémiových značek i s jinými obchody, abyste se ujistili, že daná cena je opravdu výhodná.

Více najdete na Different ⭬

Nejlepší slevy z Different Black Friday 2018

Tradiční slevy Different Black Friday, které Vám pomohou šetřit Vaši peněženku a Vy tak můžete nakoupit oblečení za velice příznivé ceny.

My Vám poradíme, jak kromě klasických slev v rámci Different Black Friday ušetřit mnohem více.

Přihlášení newsletteru

Pokud se registrujete k odběru novinek, tak se Váš nákup stane rychlejší a pohodlnější a navíc budete vědět jako první o novinkách a slevách Different Black Friday, takže se nemůže stát, že se žádaný kousek vyprodá, aniž byste se o něm dozvěděli. Zejména u prémiových značek bývá zboží za zajímavou cenu rychle vyprodané. Navíc registrací získáváte slevový kupón v hodnotě 100 Kč, který je možné uplatnit již při nákupu nad 1000 Kč. Takže Vám už neuteče žádná sleva na Different Black Friday a navíc nákupem při Different Black Friday ušetříte ještě mnohem více.

Doprava zdarma od Different

Při nákupu nad 1000 Kč získáváte od Different dopravu zdarma a tak se slevy Different Black Friday určitě vyplatí. Zboží Vám bude zadarmo dopraveno a Vy si ho můžete v klidu domova pořádně vyzkoušet a případně nevyhovující kousek zaslat zdarma zpět. Navíc se nemusíte bát, že Vás slevy Different Black Friday naprosto pohltí a Vám nakonec zbude doma spousta oblečení, které nevyužijete, protože Different klasicky nabízí možnost vrácení ve lhůtě 14 dní a tak máte možnost si svůj nákup v klidu promyslet. Zboží musí byt samozřejmě nepoužité, neprané a včetně všech visaček.

Kolekce Different

Za zmínku také stojí oblečení, obuv a doplňky přímo z kolekce Different, kterou naleznete pod názvem Differenta Design, kde lze nakoupit originální zboží za zajímavé ceny a v rámci Different Black Friday lze očekávat velmi zajímavé nabídky.

Nezapomeňte také využít Vaše dárkové vouchery, jestliže nějaké vlastníte a vyčerpejte tak Váš dárek v rámci Different Black Friday slev na maximum. Kdy nyní za jeho hodnotu si uděláte mnohem více radosti.

Více najdete na Different ⭬