Deichmann Black Friday 2019

Tradiční mezinárodní slevovové období na konci listopadu dodržuje i firma Deichmann v rámci akce Deichmann Black Friday 2020. Obvykle se jedná o poskytnutí slev pouze v pátek, ale může se jednat i o rozmezí pátek až pondělí, aby měl každý zákazník možnost slevy využít.

Firma v inzertní kampani Black Friday Deichmann 2020 většinou nabízí lákavé slevy, při kterých můžete na svém nákupu ušetřit až 50 procent z původní ceny.

Konkrétní nabídka produktů, které budou zlevněny je vždy odtajněna až v pátek v rámci dnů Black Friday Deichmann 2020.

Ovšem při výběru z nabídky se nenechte oklamat super lákavými slevami, které mohou být jen zdánlivé – může se jednat o poslední pár obuvi v dané velikosti, může jít o výprodejový kousek nebo například o nesezónní obuv, která zabírá prodejci místo na skladě.

Velká výhoda obchodu je doručení objednávek zdarma a hlavně možnost reklamace či vrácení zboží na jakékoliv prodejně v rámci prodejní sítě v České republice.

Více najdete na Deichmann ⭬

Nejlepší slevy z Deichmann Friday 2020

V obchodě si v rámci kampaně Black Friday Deichmann 2020 lze vybrat z lákavé nabídky obuvi nebo kabelek za zajímavou cenu, obvykle se slevou 20-50 procent z původní ceny.

 • Dámské tenisky Nike Md Runner Eng Mesch za 999 Kč
  Oblíbený model Nike tenisek ve velmi zajímavém designovém provedení v oblíbené červené barvě. Podešev pryž, vnitřní i svrchní materiál textil.
  Další informace
 • Dámské sandály s nýty Graceland za 424 Kč
  Tyto elegantní sandály můžete koupit v barevném provedení bílém, černém nebo hnědém. Velmi vhodné na parná léta a díky různé barevnosti lze kombinovat s vaším celkovým outfitem. V rámci Deichmann Black Friday 2020 koupíte tyto sandály za neuvěřitelně nízkou cenu
  Další informace
 • Kozačky Graceland šněrovací nízké za 1 199 Kč
  Tento typ trochu vypadá jako turistická obuv, ale svou elegantností se hodí i k dokonalému zimnímu outfitu. Užší špička a širší podpatek dokonale podtrhnou ženskou jemnost. Boční zip umožňuje rychlé obutí bez šněrování, kterým lze obuv například pouze dotáhnout. Kozačky lze zakoupit v barevném provedení bordó nebo černém.
  Další informace
 • Pánská vycházková obuv Memphis One za 849 Kč
  Během Deichmann Black Friday 2020 koupíte vcelku levně univerzální vycházkovou obuv, který ocení každý muž. Jedná se o lepenou obuv v černé barvě, s kombinací materiálu textil-useň se zapínáním na suchý zip.
  Další informace
 • Dětské kozačky Cupkake Coupture za 299 Kč
  Úžasné textilní černé kozačky z vyšitou kočičkou na boku ocení každá malá parádnice. V rámci Black Friday Deichmann 2020 lze tyto kozačky zakoupit za úžasných 299 Kč, což nemá konkurenci na trhu. Krásně teplou zimní obuv za tuto cenu nekoupíte ani v levném asijském obchodě, kde obuv rozhodně nedosahuje kvalitou či designem této úrovně.
  Další informace
Více najdete na Deichmann ⭬