Datart Black Friday 2019

Datart patří mezi české obchody zaměřený na spotřební elektroniku. Mimo klasické slevy a akce vám Datart přináší tradiční listopadovou akci s názvem Black Friday Datart, prostřednictvím které výhodně nakoupíte.

Datart Black Friday slibuje slevy na veškeré produkty, které Datart běžně nabízí. Nabídku zlevněných produktů až ve výši 66 % v rámci Black Friday Datart  lze předpokládat pouze u vybraného sortimentu. Slevy Black Friday Datart se vztahují na veškerou elektroniku, a ne jen na pár kusů krytů na telefon.

Nutno podotknout, že u obdobných akcí je zcela běžné, že ne všechny nabízené slevy, zejména u elektroniky, znamenají výhodnou koupi. U elektroniky bývá výše slevy uváděna z doporučení maloobchodní ceny při uvedení výrobku do samotného prodeje. Domácí spotřebiče, notebooky a další spotřební elektronika však stárne stejně rychle jako produkty určené k okamžité spotřebě, tudíž se po pár měsících prodává se zdánlivě výhodnou slevou.

Před objednáním zboží z akce Datart Black Friday doporučujeme porovnat cenu zboží ve srovnávači Heuréka.

Více najdete na Datart ⭬

Nejlepší slevy z Datart Black Friday 2020

Datart Black Friday běží na rozdíl od konkurence delší dobu, tudíž máte větší šanci získat výhodnější nákup. Slevy Datart se vztahují na veškerý nabízený sortiment, a to od kompletního sortimentu elektra, přes sportovní zboží, až po dětské vybavení. Upozorňujeme, že slevy jsou často vypočítávány z původních cen.

Mnoho tak domácích spotřebičů či jiných produktů do domácnosti nakoupíte výhodněji prostřednictvím Datart Black Friday. Datart nabízí produkty a služby s důrazem na kvalitu. Je tedy možné, že některé méně známé internetové obchody nabízejí produkty levněji, ovšem v některých případech je výhodnější si připlatit a nakoupit u osvědčeného prodejce Datart Black Friday.

 • Automatická pračka AEG ProSteam L7FEE48SC bílá za 14 990 Kč
  Tato pračka pojme přitom nadstandardních 8 kg špinavého prádla a maximálně ušetří jak vaši peněženku, tak vaši práci. Patří totiž do úsporné třídy A+++.
  Nejnižší cena na Heuréce je za 13 999 Kč, avšak nákupem získáte žehličku značky ETA a dopravu domů zdarma.
  Více informací
 • Žehlička Tefal Aquaspeed Precision FV5540E0 bílá/modrá za 1 399 Kč s dopravou zdarma
  Napařovací žehlička šetří váš čas a energii s technologií Power Zone, která koncentruje parní ráz a zvyšuje její efektivitu.
  Nejnižší cena na Heuréce je za 1 139 Kč.
  Více informací
 • Lednice Bosch KGN 39AI45 nerez za 26 990 Kč
  Tato lednice nabízí takřka vše, co vám doposud ve vaší staré lednici scházelo. S moderním designem v příjemném šedém provedení se hodí téměř do jakékoliv domácnosti. U konkurence ji nakoupíte za stejnou cenu.
  Více informací
 • Myčka nádobí Bosch Silence Plus SMS46KI00E nerez za 13 990 Kč
  Tento model pojme až 13 jídelních sad nádobí, přitom nabízí standardní šířku 60 cm. Po stránce energetické efektivity patří do mimořádně úsporné třídy A++
  Nejnižší cena na Heuréce je za 13 790 Kč.
  Více informací
 • Televize Philips 55PUS7303 stříbrná za 15 990 Kč
  Televize Philips 55PUS7303 je 4K televizor, který se řadí mezi prémiově vybavené modely – ideální pro náročné diváky. Doprava vás vyjde zdarma.
  Nejnižší cena na Heuréce je za 17 200 Kč, tudíž nákupem na Datart výrazně ušetříte.
  Více informací
Více najdete na Datart ⭬