CZC Black Friday 2020

CZC.cz je ryze český internetový obchod s počítači a elekronikou. Mimo klasické slevy a akce vám CZC.cz přináší tradiční listopadovou akci s názvem Black Friday CZC, prostřednictvím které výhodně nakoupíte. Letošní CZC Black Friday 2021 bude trvat celý měsíc, tedy až do konce listopadu 2020.

CZC slibuje během Black Friday slevy na vybrané produkty až ve výši 80 %. Slevy Black Friday CZC.cz se vztahují na veškerou elektroniku, ale také na ochranná pouzdra a kryty na mobilní telefony.

Nutno podotknout, že u obdobných akcí je zcela běžné, že ne všechny nabízené slevy, zejména u elektroniky, znamenají výhodnou koupi. Nejvyšší slevy bývají pouzdra na mobilní telefony, u kterých je cena diskutabilní před slevou. U elektroniky bývá výše slevy uváděna z doporučení maloobchodní ceny při uvedení výrobku do samotného prodeje. Domácí spotřebiče, notebooky a další spotřební elektronika však stárne stejně rychle jako produkty určené k okamžité spotřebě, tudíž se po pár měsících prodává se zdánlivě výhodnou slevou.

Před objednáním zboží z akce CZC.cz Black Friday doporučujeme porovnat cenu zboží ve srovnávači Heuréka, příp. využít slevový kupón CZC.cz.

Přejít na web CZC.cz ⭬

Nejlepší slevy z CZC Black Friday 2021

Black Friday je akce časově omezená, nepromeškejte tedy svůj výhodnější nákup. Za zmínku stojí tzv. cashback, který můžete obdržet za konkrétní produkt. Upozorňujeme, že slevy jsou často vypočítávány z původních cen. CZC.cz garantuje kvalitu za výhodnou cenu včetně dárků zdarma.

Zde máte příklady nejzajímavějších slev v rámci této slevové akce:

 • SMART TV Orava LT-637 za 3 990 Kč
  LED televize značky Orava s úhlopříčkou 60 cm a HD rozlišením. Televize má Wifi připojení a technologii PVR nahrávání. Spadá do energetické třídy A++.
  Více informací
 • Apple iPad 2019, Silver za 8 990 Kč
  Apple iPad z řady 2019 s úhlopříčkou displeje 10.2″, interní pamětí 32 GB, Wifi připojením, Smart Keyboard, čtečkou otisků prstů a Bluetooth 4.2. Navíc na CZC s předplacením čtiva na rok dopředu a Apple TV+ na rok zdarma.
  Více informací
 • Herní klávesnice CZC Hexblade GK1000, Cherry MX Silent Red, CZ za 1 999 Kč
  Výkonná herní klávesnice přímo od CZC se spínači Cherry MX Silent Red. Popisky klávesnice v češtině. Software také v češtině. Opěrka na zápěstí pro pohodlné použití. Rozměry 441 x 182 x 42 mm. Na CZC nyní s 33% slevou XBox Game Pass pro PC na 1 měsíc zdarma.
  Více informací
 • Herní sluchátka Razer Kraken Tournament za 899 Kč
  LG SJ4 Soundbar s bezdrátovým subwooferem Soundbar s 2.1 zvukem a bezdrátovým subwooferem, nejnižší cena na Heuréce je za 6 390 Kč. Tato špičková herní sluchátka Razer Kraken Tournament s frekvenčním rozsahem 12-28 kHz, impedancí 32 ohmů a citlivostí 109 ± 3 dB seženete nejvýhodněji na CZC s 60% slevou. Nepropásněte tuto výjimečnou akci, počet kusů je omezený.
  Více informací
 • SSD jednotka Kingston Now A400 za 1 249 Kč
  Za nejlepší cenu seženete na CZC SSD jednotku s kapacitou 480 GB. Rozhraní SATA 3.0, životnost 1 milion hodin, přenosové rychlosti 450 MB/s. Na tento produkt se také vztahuje prodloužená záruka 3 roky.
  Více informací
Přejít na web CZC.cz ⭬