Bonami Black Friday 2020

Tradiční mezinárodní slevové období na konci listopadu dodržuje i přední prodejce nábytku a bytových doplňků Bonami v rámci akce Bonami Black Friday 2020. Obvykle se nejedná o poskytnutí slev pouze v pátek, ale většinou trvá až dva týdny, aby každý zákazník měl šanci slev využít.

Firma v inzertní kampani Black Friday Bonami 2020 většinou nabízí lákavé slevy, při kterých můžete na svém nákupu velmi ušetřit.

Ovšem při výběru z nabídky se nenechte oklamat super lákavými slevami, které mohou být jen zdánlivé – může se jednat o poslední kousky nábytku v určitém designu, ke kterému už nikdy nedokoupíte další do kompletu.

Velká výhoda obchodu je doručení objednávek zdarma nad 2 000 Kč a možnost vrácení až do 365 dnů.

Více najdete na Bonami ⭬

Nejlepší slevy z Bonami Black Friday 2020

V rámci kampaně Black Friday Bonami 2020 lze vybrat z lákavé nabídky nábytku a bytových doplňků za exkluzivní ceny. Velmi rozmanitá nabídka je nabízena ve všech kategoriích.

 • Závěsná dekorace ve tvaru srdce Ego Dekor Snowflake za 298 Kč
  Závěsná dekorace ve tvaru srdce vyrobená z proutí v nenápadné bílé barvě se sněhovou vločkou uprostřed. Výška 39 cm.
  Další informace
 • Odkládací stolek z lakovaného kovu HARTO za 2 709 Kč
  Kulatý odkládací stolek z lakovaného kovu s růžovou deskou o průměru 50 cm. Výška stolku je 40 cm. V rámci Bonami Black Friday 2020 navíc k tomuto produktu získáte dopravu ZDARMA.
  Další informace
 • Závěsné svítidlo GoodMojo Palawan za 4 079 Kč
  Černé bambusové závěsné svítidlo s moderním vzorem. Průměr svítidla je 60 cm. K tomuto produktu je k dispozici Bonami doprava zdarma.
  Další informace
 • Koberec Vitaus Triviany za 169 Kč
  Během Bonami Black Friday 2020 pořídíte koberec s květovaným vzorem o rozměrech 80 x 50 cm s 65% slevou. Je protiskluzový, proto je vhodný do interiéru.
  Další informace
 • Béžový organizér s 9 přihrádkami Compactor Dots za 269 Kč
  O 7 % levněji pořídíte závěsný organizér s 9 přihrádkami v béžové barvě s bílými puntíky. Rozměry jsou 15 x 128 x 30 cm. Je vyroben z netkané textilie.
  Další informace
Více najdete na Bonami ⭬