Bonami Black Friday 2019

Tradiční mezinárodní slevové období na konci listopadu dodržuje i přední prodejce nábytku a bytových doplňků Bonami v rámci akce Bonami Black Friday 2020. Obvykle se nejedná o poskytnutí slev pouze v pátek, ale většinou se jedná o rozmezí pátek až neděle, aby měl každý zákazník možnost slevy využít.

Firma v inzertní kampani Black Friday Bonami 2020 většinou nabízí lákavé slevy, při kterých můžete na svém nákupu ušetřit až 80 procent z původní ceny.

Konkrétní nabídka produktů, které budou zlevněny je vždy odtajněna až v pátek v rámci dnů Black Friday Bonami 2020.

Ovšem při výběru z nabídky se nenechte oklamat super lákavými slevami, které mohou být jen zdánlivé – může se jednat o poslední kousky nábytku v určitém designu, ke kterému už nikdy nedokoupíte další do kompletu.

Velká výhoda obchodu je doručení objednávek zdarma nad 1 500 Kč a možnost vrácení až do 90 dnů.

Více najdete na Bonami ⭬

Nejlepší slevy z Bonami Black Friday 2020

V rámci kampaně Black Friday Bonami 2020 lze vybrat z lákavé nabídky nábytku a bytových doplňků  obvykle se slevou až 80 procent z původní ceny. Velmi rozmanitá nabídka je nabízena ve všech kategoriích.

 • Set prostěradla a povlaku na polštář Little W Rabbit za 299 Kč
  Tento krásný set je pro rozměry 100x130cm a povlak na polštář 50x30cm. Set je vyroben ze 100 procentní bavlny a designově vám bude ladit do každého dětského pokoje, pro holky i kluky.
  Další informace
 • Botník Premier Housewares Rack za 739 Kč
  Tento praktický botník je vyroben z ořechové dřeva a má rozměry 26x30x79 cm. Je vhodný na uskladnění bot, ale i na jiné předměty, například jej využijete v koupelně na uskladnění ručníků. V rámci Bonami Black Friday 2020 koupíte tento botník za neuvěřitelně nízkou cenu.
  Další informace
 • Nástěnné svítidlo Nice Lamps Rote za 439 Kč
  Jedná se o krásné designové světlo, které rozzáří každou místnost ve vašem interiéru. Má rozměry 30x30x8cm a je vyrobeno ze skla a je vhodné pro žárovku 60W.
  Další informace
 • Kovový stojan na ovoce za 469 Kč
  Během Bonami Black Friday 2020 koupíte za zcela výjimečnou cenu krásný kovový stojan na ovoce. Stojan má výšku 33cm a průměr 25,5 cm a díky tomu zabírá na kuchyňské lince minimum prostoru a vy máte čerstvé ovoce stále po ruce.
  Další informace
 • Béžový koberec Universal Aqua za 249 Kč
  Krásný kruhový koberec o průměru 80 cm, který díky šedému  provedení skvěle zapadne do každého interiéru. Je velmi příjemný na dotek a díky kvalitnímu materiálu odolá vůči běžnému používání. V rámci Black Friday Bonami 2020 lze tento koberec zakoupit za úžasných 249 Kč, což nemá konkurenci na trhu.
  Další informace
Více najdete na Bonami ⭬