Bibloo Black Friday 2019 | SlevovéKódy.cz

Bibloo Black Friday 2019

Slevy Bibloo Black Friday jsou další z mnoha zajímavých akcí, kdy můžete nakoupit oblečení a doplňky za obzvlášť zajímavé ceny.

V loňském roce bylo možno nakoupit v rámci Bibloo Black Friday slev zboží se slevou až 80 %, kdy slevy Bibloo Black Friday startovaly již několik dní před skutečným datem Black Friday a postupně bylo přidáváno další zboží, akce se v jednotlivých dnech různě obměňovaly a na Black Friday Bibloo slevy vrcholily. Dokonce bylo možné vybírat i z nových produktů. Nakonec slevy Bibloo Black Friday protáhly až na deset dní. Letošní Bibloo Black Friday akce se očekávají podobné jako v letech loňských a Vy tak budete mít dostatek času a můžete nakupovat nejen oblečení za opravdu zajímavé ceny.

Slevy v rámci Bibloo Black Friday se týkají téměř nejrůznějších značek, které obchod nabízí. Pokud se Vám podaří objevit kousek za hezkou cenu, tak určitě neotálejte s nákupem, zejména pokud se jedná o prémiové značky, protože toto zboží bývá rychle vyprodáno.  Mimo to, doporučujeme porovnat ceny zejména u prémiových značek i s jinými obchody, abyste se ujistili, že daná cena je opravdu výhodná.

Přejít na web Bibloo ⭬

Nejlepší slevy z Bibloo Black Friday 2019

Tradiční slevy Bibloo Black Friday, které Vám pomohou šetřit Vaši peněženku a Vy tak můžete nakoupit oblečení třeba za mnohem méně než polovinu původní hodnoty.

My Vám poradíme, jak kromě klasických slev v rámci Bibloo Black Friday ušetřit mnohem více.

Přihlášení newsletteru

Pokud se registrujete k odběru novinek, tak se Váš nákup stane rychlejší a pohodlnější a navíc budete vědět jako první o novinkách a slevách Bibloo Black Friday, takže se nemůže stát, že se žádaný kousek vyprodá, aniž byste se o něm dozvěděli. Zejména u prémiových značek bývá zboží za zajímavou cenu rychle vyprodané.

Doprava zdarma od Bibloo

Od Bibloo máte dopravu zdarma a tak se slevy Bibloo Black Friday určitě vyplatí. Zboží Vám bude zadarmo dopraveno a Vy si ho můžete v klidu domova pořádně vyzkoušet a případně nevyhovující kousek zaslat zdarma zpět. Navíc pokud jste z Prahy, tak můžete využít jedinečné nabídky expresního doručení Bibloo po Praze, kde Vám zboží bude dodáno do dvou hodin. Takže stačí nakoupit nejen v rámci Bibloo Black Friday slev a večer již můžete vyrazit ve zcela nové outfitu. Doprava zdarma je vždy aktuální pro VIP členy.

VIP Bibloo členství

Pokud se přihlásíte nebo již jste VIP členem, tak každým nákupem šetříte a získáváte slevy, takže pokud jste VIP členem Bibloo tak o Bibloo Black Friday ušetříte ještě více. Kromě slev na Vás čekají také například kolekce, ke kterým budete mít přístup pouze Vy a navíc je můžete nakoupit výrazně levněji. Takže když se stanete VIP členem, tak Vás v podstatě čeká malý Bibloo Black Friday každý den. Bibloo nabízí několik druhů VIP členství.

Zajímavé kolekce Bibloo

Za zmínku také stojí oblečení, obuv a doplňky přímo z kolekce Bibloo, kde lze nakoupit zajímavé trendy zboží za zajímavé ceny a v rámci Bibloo Black Friday lze očekávat velmi zajímavé nabídky.

Přejít na web Bibloo ⭬