Audiotéka Black Friday 2019

Black Friday se bude konat i na e-shopu Audiotéka a to pravděpodobně až do poslední listopadové neděle 2018.

Audiotéka Black Friday probíhal loni v duchu nákupu vybraných titulů se slevou 30 %. V nabídce nebyly jen ty méně prodávané tituly, ale i některé bestsellery, například Podivuhodný příběh Benjamina Buttona, nebo Boss Babiš. A abyste nekupovali “zajíce v pytli”, máte u většiny audioknih možnost stáhnout si prvních pár minut knihy zdarma a ověřit si, jestli Vám vyhovuje namluvení a jestli Vás téma vůbec zaujme.

Během Black Friday Audiotéka pravděpodobně nabídne zlevněná především díla, která jsou méně prodávaná. V nabídce však určitě nebudou chybět i některé oblíbené tituly.

Většinu audioknih seženete na Audiotéce i mimo Black Friday za poměrně výhodnou cenu, v sekci “Slevy” potom až o 100 Kč levněji než u konkurence. Jestliže se Vám, ale nabízená cena bude zdát podezřelá, určitě si ji ověřte na Heuréce.

Více najdete na Audiotéka ⭬

Nejlepší slevy z Audiotéka Black Friday 2020

Vybrané tituly má pro Vás Audiotéka levnější i mimo Black Friday. Mezi jednu z oblíbených akcí patří například “100 Kč na první audioknihu”. Pokud se při první objednávce na Audiotéce zaregistrujete a vložíte v košíku do příslušné kolonky slevový kód “Poslouchej” , zakoupíte svoji první knihu o 100 Kč levněji. POZOR! Pokud by však objednávka byla za nižší cenu než 125 Kč, bude Vám odečtena sleva pouze 80 %.

V rámci Audiotéka Black Friday seženete některé audioknihy nízko pod cenou, nejspíše proto, že Audiotéka.cz není tolik známá oproti jiným internetovým obchodům. V tomto případě se tedy nejedná o dorovnávání cen konkurence, ale spíše o snahu dostat se do podvědomí ostaních nakupujících.

Níže naleznete příklady aktuálních slev, ať máte přehled, na co se můžete během Black Friday na Audiotéce těšit:

 • Donald J. Trump: Myslete na velké cíle za 275 Kč
  V této knize se dočtete o všemožných tajemstvích úspěchu nejen v podnikání, ale i v životě očima Donalda Trumpa a Billa Zankera. Knihu čte Zdeněk Junák.
  V audiotéce nyní zakoupíte za 275 Kč. Konkurenční prodejci audioknih nabízí minimálně o 100 Kč dražší, některé dokonce za 585 Kč.
  Další informace
 • Jack Canfield, Janet Switzer: Pravidla úspěchu za 275 Kč
  Kniha může pomoct komukoliv, kdo se marně snaží dosáhnout profesních i životních útěchů. Zaručeně Vám dodá odvahu opřít se do života naplno! Čte Aleš Zbořil.
  V ostatních e-shopech seženete nejlevněji za 490 Kč.
  Další informace
 • Doreen Virtue: Léčení čaker za 199 Kč
  Díky tomuto titulu se můžete naučit lépe ovládat svoji vnitřní sílu. Hlasem Sylvy Talpové zjistíte jak na samoléčení a díky bonusu: 60 min meditací, zajisté propadnete jejich kouzlu.
  Audiotéka Léčení čaker nabízí za 199 Kč, tj. o 146 Kč výhodněji oproti jiným prodejnám.
  Další informace
 • W. Timothy Gallwey: Inner Game pro manažery za 275 Kč 
  Že nevíte, co to Inner Game je? Aleš Zbořil Vám to v této audioknize vysvětlí. Je vhodná pro všechny, kdo věčně bojují se svojí sebedůvěrou a strachem ze změn a neúspěchu.
  V konkurenčních internetových obchodech nezakoupíte levněji než za 383 Kč.
  Další informace
 • Harry Polak: Můj život – Muž, který zachránil značku Aston Martin za 199 Kč
  Poslechněte si vyprávění Zdeňka Junáka o tom, jak český rodák Harry Polak “dobyl svět” a pomohl ozdravit mimo jiné i známou automobilku Aston Martin.
  V Audiotéce exkluzivně za 199 Kč.
  Další informace
Více najdete na Audiotéka ⭬