Astratex Black Friday 2019

I internetový obchod Astratex se zapojuje do akce Astratex Black Friday a jinak tomu nebude ani v listopadu 2018.

V minulých letech nabídl během Black Friday Astratex svým zákazníkům slevy až 30 % na dámské, pánské i dětské spodní prádlo, plavky a jiné oblečení. V e-shopu bude Black Friday Astratex probíhat pravděpodobně poslední listopadový víkend. Svoji slevu uplatníte až po zadání exkluzivního Astratex slevového kódu, který ještě nebyl zveřejněn, my ho však pro Vás včas zjistíme. K dispozici bude zajisté i doprava zdarma na větší objednávky během celého Astratex Black Friday.

Nejnižší ceny bude Astratex nejspíš nabízet na starší kolekce oblečení blokující skladové regály těm novějším, nebo na kousky, které příliš nejdou na odbyt. Určitě se nemusíte obávat, že by Vám nabízel zboží druhé jakosti.

Pokud si během objednávání nebudete jistí výhodností ceny, můžete si ji ověřit v některém ze srovnávačů. Náš tip je Heuréka.

Více najdete na Astratex ⭬

Nejlepší slevy z Astratex Black Friday 2020

Astratex pořádá mimo Black Friday různé akce a slevy v průběhu celého roku. Například během října probíhala 35% sleva na podprsenky.

Průměrnému nakupujícímu se zde mohou zdát ceny vyšší oproti různým řetězcovým obchodům, není tedy divu, že se během Black Friday snaží Astratex jejich cenám přiblížit. Narozdíl od řetězců však v Astratexu nakoupíte pouze kvalitní spodní prádlo, které Vám vydrží déle než jednu sezonu. Na své si tu navíc přijdou i zákaznice, které svoji velikost v klasických obchodech neseženou tak snadno ( např. nestandartní poměr obvodu hrudníku a velikosti košíčků). Navíc Vám školený personál poradí, jak správně zjistit velikost podprsenky a jaký střih je pro Vás nejlepší.

Pokusili jsme se pro Vás najít pár příkladů zboží, jejichž nákupem určitě neprohloupíte:

 • Podprsenka Lianne vyztužená za 206 Kč
  Tato něžně krajková podprsenka Lianne bude zároveň pevnou oporou pro Vaše ňadra.
  Na Astratex ji zakoupíte zlevněnou na pouhých 206 Kč, kdežto běžně stojí kvalitní podprsenky 500 a více Kč.
  Další informace
 • Tanga Lianne Blue za 86 Kč
  K nové podprsence si určitě pořiďte i nová tanga za pouhých 86 Kč. Tento elegantní kousek je vyroben z jemného mikrovlákna a krajky.
  V řetězcích seženete často obyčejná tanga za cca 109 Kč, Astratex Vám je nabízí o více než 30 Kč výhodněji.
  Další informace
 • 2pack pánských slipů Enrico Coveri za 110 Kč
  Na e-shopu Astratex si přijdou na své i pánové. Dvojbalením slipů značky Enrico Coveri si mohou udělat radost už za 110 Kč, tedy přibližně o polovinu levněji než v ostatních obchodech.
  Další informace
 • 3 pack chlapeckých slipů Enrico Coveri za 124 Kč
  Astratex myslí i na děti. Za jedny slipy z tohoto trojbalení tedy zaplatíte 41 Kč.
  Za tuto cenu můžete sehnat dětské prádlo snad jen v second-handech.
  Další informace
 • Svůdný komplet košilky a kalhotek Tigra za 431 Kč
  Komplet Tigra, jehož součástí jsou jak tanga, tak kalhotky, je tvořen elastickou síťkou, díky které dokonale vyniknou Vaše křivky.
  Udělejte si tedy radost práve v Astratex, kde Vám jej navíc nabízí levnější minimálně o 100 Kč oproti konkurenčním firmám.
  Další informace
Více najdete na Astratex ⭬