Asko nábytek Black Friday 2019

Tradiční mezinárodní slevové období na konci listopadu dodržuje i přední český prodejce nábytku a bytových doplňků Asko nábytek v rámci akce Asko nábytek Black Friday 2020. Obvykle se nejedná o poskytnutí slev pouze v pátek, ale většinou se jedná o rozmezí pátek až neděle, aby měl každý zákazník možnost slevy využít.

Firma v inzertní kampani Black Friday Asko nábytek 2020 většinou nabízí lákavé slevy, při kterých můžete na svém nákupu ušetřit až 65 procent z původní ceny.

Konkrétní nabídka produktů, které budou zlevněny je vždy odtajněna až v pátek v rámci dnů Black Friday Asko nábytek 2020.

Ovšem při výběru z nabídky se nenechte oklamat super lákavými slevami, které mohou být jen zdánlivé – může se jednat o poslední kousky nábytku v určitém designu, ke kterému už nikdy nedokoupíte další do kompletu.

Velká výhoda obchodu je doručení objednávek zdarma přímo na vámi vybranou prodejnu a hlavně možnost reklamace či vrácení zboží na jakékoliv prodejně v rámci prodejní sítě v České Republice.

Více najdete na Asko nábytek ⭬

Nejlepší slevy z Asko nábytek Black Friday 2020

V rámci kampaně Black Friday Asko nábytek 2020 lze vybrat z lákavé nabídky nábytku a bytových doplňků  obvykle se slevou až 65 procent z původní ceny. Velmi rozmanitá nabídka je nabízena ve všech kategoriích.

 • Šatní skříň VICTOR za 4 499 Kč
  Moderní šatní skříň se dvěma posuvnými dveřmi v designu šachovnice. Má praktický úložný prostor uvnitř rozdělený na dva bloky. Lze ji zakoupit  barevném provedení  dub sonoma v kombinaci s bílou mat.
  Další informace
 • Kancelářské křeslo za 1 599 Kč
  Toto praktické kancelářské křeslo se síťovinou pro lepší cirkulaci vzduchu při sezení. Má pěti ramennou základnu na kolečkách a zaoblené boční područky. Lze jej zakoupit v různém barevném provedení – bílé, černé, červené, oranžové nebo zelené (vždy v kombinaci k černé).  V rámci Asko nábytek Black Friday 2020 koupíte toto křeslo za neuvěřitelně nízkou cenu.
  Další informace
 • Jídelní stůl SETI 150×90 cm za 3 599 Kč
  Jedná se o velice kvalitní stabilní stůl ze silné dřevotřískové desky na čtyřech stabilních nohách na profilu písmene L. Lze ho zakoupit v  barevném provedení – tmavě hnědé – wenge.
  Další informace
 • Stolní lampa RENNES za 699 Kč
  Během Asko nábytek Black Friday 2020 koupíte za zcela výjimečnou cenu krásnou stolní lampu s elegantním designem a praktickým využitím díky polohovatelnému kloubu pro nasměrování světla. Lampa má ocelovou konstrukci a bílé plastové stínítko s imitací skla.
  Další informace
 • Koberec shaggy 65×130 cm za 699 Kč
  Krásný koberec, který díky šedému šachovnicovému provedení skvěle zapadne do každého interiéru. Je velmi příjemný na dotek a díky kvalitnímu materiálu odolá vůči běžnému používání. V rámci Black Friday Asko nábytek 2020 lze tento koberec zakoupit za úžasných 699 Kč, což nemá konkurenci na trhu.
  Další informace
Více najdete na Asko nábytek ⭬