Answear Black Friday 2020

Slevy Answear Black Friday jsou další z mnoha zajímavých akcí, kdy můžete nakoupit oblečení a doplňky za obzvlášť zajímavé ceny.

V loňském roce bylo možno nakoupit v rámci Answear Black Friday slev zboží se slevou až 50 %, kdy slevy Answear Black Friday startovaly již několik dní před skutečným datem Black Friday a postupně bylo přidáváno další zboží, na Black Friday slevy vrcholily a ještě několik dní pokračovaly. Takže se nakonec Answear Black Friday slevy protáhly až na dva týdny. Answear Black Friday akce se očekávají i v letošním roce minimálně týden, kdy budete moci nakupovat nejen oblečení, ale i obuv a módní doplňky za opravdu zajímavé ceny.

Slevy v rámci Answear Black Friday se týkají téměř všech značek, které obchod nabízí. Pokud se Vám podaří objevit zajímavý kousek za hezkou cenu, tak určitě neotálejte s nákupem, zejména pokud se jedná o prémiové značky, protože toto zboží bývá rychle vyprodáno.  Mimo to, doporučujeme porovnat ceny zejména u prémiových značek i s jinými obchody, abyste se ujistili, že daná cena je opravdu výhodná.

Více najdete na Answear ⭬

Nejlepší slevy z Answear Black Friday 2021

Tradiční slevy Answear Black Friday, které Vám pomohou šetřit Vaši peněženku a Vy tak můžete nakoupit oblečení třeba za polovinu původní hodnoty.

My Vám poradíme, jak kromě klasických slev v rámci Answear Black Friday ušetřit mnohem více.

Přihlášení newsletteru

Pokud se registrujete k odběru novinek, tak se Váš nákup stane rychlejší a pohodlnější a navíc budete vědět jako první o novinkách a slevách Answear Black Friday, takže se nemůže stát, že se žádaný kousek vyprodá, aniž byste se o něm dozvěděli. Zejména u prémiových značek bývá zboží za zajímavou cenu rychle vyprodané.  Mimo to, získáváte registrací slevový kupón Answear v hodnotě 200 Kč, který můžete využít již při nákupu nad 1 000 Kč.

Doprava zdarma od Answear

Při nákupu nad 1 000 Kč získáváte od Answear dopravu zdarma a tak se slevy Answear Black Friday určitě vyplatí. Zboží Vám bude zadarmo dopraveno a Vy si ho můžete v klidu domova pořádně vyzkoušet a případně nevyhovující kousek zaslat zdarma zpět.

Answear Club

Pokud se přihlásíte nebo jste přihlášeni do Answear Clubu, tak každým nákupem sbíráte body, které poté můžete využít při Vašem dalším nákupu. Tyto body se však nedají využít již na zlevněné zboží, takže je zpravidla při Answear Black Friday akci využít nemůžete, ale na druhou stranu nákupem při Answear Black Friday získáte body pro Váš další nákup.

Dodatečná sleva

Answear často vydává slevové kódy v hodnotě 10 % na již zlevněné zboží, takže pokud nějaký takový kód vlastníte, tak ho nezapomeňte využít a Váš nákup při Answear Black Friday se stane ještě výhodnější.

Kolekce Answear

Za zmínku také stojí oblečení, obuv a doplňky přímo z kolekce Answear, kde lze nakoupit zajímavé trendy zboží za parádní ceny a v rámci Answear Black Friday lze očekávat velmi zajímavé nabídky.

Více najdete na Answear ⭬