AliExpress Black Friday 2019

Slevy AliExpress Black Friday jsou další z mnoha zajímavých akcí, kdy můžete nakoupit prakticky cokoliv za ještě výhodnější ceny než obvykle a udělat tak radost sobě nebo někomu blízkému. AliExpress Black Friday je další zajímavá akce hned po AliExpress slevách na Svatého Martina.

Jen si dejte pozor na nakupování vánočních dárků v rámci slev AliExpress Black Friday, protože Vánoce jsou již za dveřmi a na AliExpress nejsou zrovna krátké dodací lhůty.

V loňském roce se AliExpress Black Friday prolínal spolu Cyber Monday a slevy AliExpress Black Friday byly jako vždy vysoké a zlevnily tisíce už tak levných produktů. Slevy trvaly několik dní tak jste si mohli AliExpress Black Friday užít naplno beze spěchu. Letošní AliExpress Black Friday akce se očekávají stejně jako v loňských letech, minimálně několik dní, kdy budete moci nakupovat nejrůznější sortiment za opravdu zajímavé ceny. Zajímavé a velmi očekávané slevy začínají již 11. 11. 2018 v rámci tradičního a již očekávaného AliExpress Day.

Slevy v rámci AliExpress Black Friday se týkají nejrůznějšího zboží, které AliExpress nabízí. Pokud se Vám podaří objevit zajímavé zboží za pozoruhodnou cenu, tak určitě neotálejte s nákupem, ale raději ještě prověřte prodejce, který dané zboží nabízí a přečtěte si jednotlivé komentáře jednotlivých nakupujících v minulosti a dozvíte se tak spolehlivost prodejce a o kvalitě jeho zboží.

Mimo to, věnujte také pozornost velikostním tabulkám u jednotlivých prodejců. Zejména u nákupu oblečení, protože označení velikosti, jak ho známe my, se může a pravděpodobně i bude lišit a někdy se může jednat o rozdíl i tří velikostí. Vyplatí se také nainstalovat volně dostupné aplikace, které Vám pomohou ušetřit peníze a chránit Vaše nákupy na AliExpress. Jednou z výhod je například historie cen daného produktu a Vy si tak můžete ověřit, jestli se nejedná pouze o umělou slevu vytvořenou prodejcem.

Více najdete na AliExpress ⭬

Nejlepší slevy z AliExpress Black Friday 2020

Tradiční slevy AliExpress Black Friday, které Vám pomohou šetřit Vaši peněženku a Vy tak můžete nakoupit nepřeberné množství zboží za ještě nižší ceny než obvykle.

My Vám poradíme, jak kromě klasických slev v rámci AliExpress Black Friday ušetřit mnohem více.

Přihlášení newsletteru

Pokud se registrujete k odběru novinek, tak se Váš nákup stane rychlejší a pohodlnější a navíc budete vědět jako první o novinkách a slevách AliExpress Black Friday, takže se nemůže stát, že Vám uteče zajímavá nabídka, aniž byste se o ní dozvěděli. Navíc registrací získáváte slevový kupón v hodnotě 4 USD. Takže nejenomže Vám neuteče žádná sleva na AliExpress Black Friday, ale nákupem při AliExpress Black Friday ušetříte ještě mnohem více. Tato sleva je jedinečná a už se nebude opakovat, protože platí pouze na první nákup a její platnost je pouze 5 dnů.

Doprava zdarma od AliExpress

Převážná většina obchodníků nabízí doručení zboží na Vámi zadanou adresu zdarma. Tuto informaci máte uvedenou u každé nabídky a je na první pohled viditelná a tak máte možnost se rychleji orientovat, kdo dopravu zdarma nabízí. V případě, že by Vás AliExpress Black Friday slevy pohltily a Váš nákup by přesáhl hodnotu 22 EUR, tak je potřeba počítat s tím, že je nutné uhradit DPH. Pokud by Váš nákup přesáhl 150 EUR, tak již je nutné zaplatit i clo, které se liší dle druhu a povahy zboží.

Další slevové kupóny na AliExpress

Další slevy, které si můžete užít na maximum nejen na AliExpress Black Friday. Na AliExpress jsou zpravidla 3 druhy slevových kupónů – AliExpress slevové kupóny, Slevové kupóny jednotlivých prodejců a Slevové kupóny na vybrané zboží od vybraného prodejce, které bývají časově omezeny. Před užitím kupónů doporučujeme přečíst podmínky, které se mohou u jednotlivých akcí lišit a může se stát, že nepůjde zkombinovat například s AliExpress Black Friday nebo je třeba podmíněn množstvím zboží, které nakupujete a podobně. Navíc hraním her na aplikaci AliExpress můžete získat další slevové kupóny.

Více najdete na AliExpress ⭬